Noworoczna promocja CD-Projekt – Gothic III i Fable w okazyjnej cenie

2 minuty czytania

Oficjalne oświadczenie firmy CD-Projekt:

"W sklepie gram.pl trwa wielka Noworoczna Promocja, w której – dzięki Wirtualnym Pieniądzom – macie okazję zdobyć wiele tytułów w niewiarygodnie niskich cenach. Tylko do 21 stycznia – Gothic III już od 74,90 PLN (z oszczędnością 55 PLN) i Fable: Zapomniane opowieści już od 49,90 (z oszczędnością 50 PLN)...

Dziś prezentujemy dwie gry, które pozwalają przenieść się w zupełnie inne od naszego światy, by przeżywać niesamowite przygody i dokonywać wielkich (bądź wręcz przeciwnie, małych i wrednych) czynów. Miłośnikom RPG-ów z pewnością nieobce są tytuły Gothic III i Fable: Zapomniane Opowieści. Pierwsza z dzisiejszych propozycji to kolejna odsłona hitowego cyklu, w której bezimiennemu bohaterowi przychodzi udać się wreszcie do Myrtany – głównego kontynentu świata gry – by walczyć z orkowymi najeźdźcami, szerzącymi popłoch w królestwie. Druga to jedno z najważniejszych wydarzeń konsolowych ostatnich lat, które trafiło w końcu na komputery PC i to w rozszerzonej wersji. Gra, w której jak w żadnej innej działania i decyzje podejmowane przez bohatera mają wpływ na jego umiejętności, wygląd i zasady moralne. Fable pozwoli Ci wybrać ścieżkę, którą podążasz – praworządności lub zła – i zobaczyć, jak wraz z konsekwencją tego wyboru zmienia się twoja postać i nastawienie otoczenia.

W ramach wielkiej Noworocznej Promocji, oba te doskonałe RPG-i dostępne są w sklepie gram.pl w niewiarygodnie niskich cenach. Tylko do 21 stycznia, wykorzystując Wirtualne Pieniądze, kupicie grę Gothic III za jedyne 74,90 PLN, oszczędzając 55 PLN, a Fable: Zapomniane Opowieści mogą być Wasze już za 49,90 PLN (oszczędzicie w ten sposób 50 PLN).

Więcej informacji na temat Świątecznej Promocji na gram.pl znajdziecie tutaj, zaś pełna lista tytułów nią objętych dostępna jest pod tym adresem."

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Wczytywanie...