Nowy konkurs na Game Exe! Wygraj trylogię Igrzysk Śmierci!

1 minuta czytania

Premiera długo wyczekiwanej książki autorstwa Suzanne Collins, stanowiącej prequel niesamowicie popularnej serii "Igrzyska Śmierci" już za pasem. "Ballada Ptaków i Węży" pojawi się we wszystkich polskich księgarniach, tych zwykłych i cyfrowych, równo 17 czerwca. Jak to jednak z pamięcią – ta bywa ulotna. Wypadałoby odgrzać sobie kilka faktów, postaci i detali, aby łapać zapewne rozliczne niuanse tudzież smaczki, które autorka zawarła na kartach nowej powieści.

igrzyska śmierci

Dobra, dobra... Tokar, spryciarzu. Co w przypadku, gdy nie posiadam własnych egzemplarzy książki a dostęp do biblioteki jest teraz utrudniony? Albo pożyczyłem znajomemu lub zostały one gdzie indziej, a teraz ciężko z przemieszczaniem się z miejsca na miejsce? A co, jeżeli w ogóle nie czytałem tej trylogii i narobiłeś mi teraz smaka na dobrą lekturę? Słucham, cwaniaczku?!?

Otóż, nic straconego, bo przewidzieliśmy to i właśnie w tym momencie odpalamy specjalny konkurs! *haha, szach-mat, moje na wierzchu*

Dzięki uprzejmości i we współpracy z wydawnictwem Media Rodzina możecie wygrać swoje własne, nowe, wychuchane, pachnące drukarnią egzemplarze trylogii. Wystarczy tylko wejść pod ten adres, odpowiedzieć na kilka banalnych wręcz pytań i liczyć, że uśmiechnie się do was los. Tylko tyle, a ile można wygrać!

To co? Powodzenia i udanych łowów!

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...