droga_szamana_zamek_widmo

„Hunted: Kuźnia Demona” – premierowy zwiastun

1 minuta czytania

Jeżeli „Wiedźmin 2” nie spełnił Waszych wysublimowanych wymagań odnośnie hektolitrów krwi i latających kończyn, to warto zaznaczyć sobie w kalendarzykach datę trzeciego czerwca, o ile jeszcze tego nie zrobiliście. Bethesda Softworks i inXile Entertainment przeprowadzą tego dnia zmasowany atak na półki sklepowe, za pomocą hordy demonów, która zamierza palić, gwałcić i mordować. Tylko nietypowy duet herosów (choć wypadałoby raczej napisać „anty-bohaterów”), może powstrzymać pradawne zło, a i przecież oni potrzebują naszej pomocy.

Premierowy zwiastun „Hunted: Kuźnia Demona” pokazuje to, co najlepsze w tej produkcji – intrygujących bohaterów, frapujący system kooperacji, niczym nieskrępowaną rzeź oraz niezgorszy humor. Dodatkowo został okraszony miłym dla ucha kawałkiem, idealnie wpasowującym się w klimat gry. Let's rock!

Tytuł zapowiada się całkiem miodnie, co nie powinno w sumie dziwić, skoro dłubał przy nim sam Brian Fargo. Nie wiem jak Wy, ale ja chyba się skuszę.

Komentarze

0
·
Śledzę produkcję od dłuższego czasu i może też się kuszę po sesji i egzaminie dyplomowym. Nie ma co się rozpraszać
0
·
E, średnie takie... Kanciaste w cholerę... Coś takie do tyłu toto...
0
·
hm. może się czepiam... wydaje mi się jak by to wszystko nie miało własnej masy i wagi... zwłaszcza budynki.
ale wszystko po to by fizyka była bardziej efektowna ;]
0
·
A ja w ogóle nie słyszałem o tej grze, dopóki przypadkiem nie zobaczyłem na gry-online, że za niedługo wychodzi. No ale mnie przekonała do siebie, a tym bardziej po tym filmiku xd Na razie zapowiada się bardzo fajnie.

Dodaj komentarz

Wczytywanie...