„Hunted: Demon's Forge” – garść nowości

2 minuty czytania

hunted

Krwi i flaków nigdy nie za wiele, dlatego też przywożę świeżą dostawę rozkładających się zwłok oraz wiader posoki, prosto z dungeon crawlera inXile Entertainment – „Hunted: Demon's Forge”. Po kilkunastu dniach ciszy, w końcu otrzymaliśmy soczysty kawał informacyjnego mięsa od Bethesda Softworks, którym to wypadałoby się z Wami podzielić, co zamierzam skwapliwie uczynić w tej chwili.

Pierwszym smakołykiem jest ujawnione przez Matta Finleya, założyciela studia inXile, narzędzie zwane The Crucible. Ustrojstwo to z pewnością zadowoli wszystkich nienasyconych pasjonatów z nutką wyobraźni, dla których 20 godzin mordowania tałatajstwa (tyle czasu ma zająć przejście głównej kampanii), to zdecydowanie za mało, aby pofolgować wszystkim najgłębszym pragnieniom. Otóż, jest to przyjazny użytkownikowi edytor map, pozwalający na wykreowanie autorskich, wymarzonych lokacji – wypełnionych potworami, pułapkami i tego typu zabójczymi obiektami. Prócz napawania się własnym dziełem w pojedynkę, będziemy mogli dzielić się swoimi mapami z przyjaciółmi i razem z nimi zmagać się z zagrożeniami, które stworzyła nasza chora wyobraźnia. Brzmi ciekawie, nieprawdaż?

Pod drugim kawałkiem pieczystego, ukrywa się nie kto inny jak Lucy Lawless. Fani fantastyki doskonale kojarzą tą panią, z tak legendarnych seriali „Xena: Wojownicza Księżniczka”, „Battlestar Galactica” czy ostatnio zakończonego „Spartacus: Gods of the Arena”. Czemu o niej wspominam? To oczywiste, aktorka została zaangażowana do podłożenia głosu pod jedną z postaci – tajemniczej Seraphine.

lucy lawless

„Hunted: The Demon's Forge to wyjątkowo mroczna, intensywna gra i jestem zachwycona, że otrzymałam możliwość pracy przy tym ekscytującym projekcie. Po tak długim odgrywaniu heroiny, wcielenie się w nikczemną, uwodzicielską kusicielkę traktuję jako powiew świeżości w mojej karierze artystycznej.” – zdradziła Lawless.

Seraphine to awanturnicza kusicielka, która została objęta wpływem tytułowego, prastarego zła. Udając duchowego przewodnika głównych bohaterów, Caddoca i E'lary, wplątuje naszych protagonistów w mroczną i zakręconą przygodę, mamiąc ich obietnicami wielkiego bogactwa oraz władzy.

Na deser – najnowszy, blisko dziewięciominutowy, filmik ukazujący kilka urywków prosto z rozgrywki.

Komentarze

0
·
To moja gra na lipiec Wiem, wychodzi w czerwcu, ale w czerwcu sesja i egzamin licencjacki...

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...