[Zwiastun] "Hobbit: Pustkowie Smauga" – hej, przygodo!

1 minuta czytania

hobbit: pustkowie smauga

Peter Jackson i jego dziarska ekipa uwielbia rozpieszczać swoich fanów, czego efektem jest wczorajszy specjalny event, podczas którego zostali oni uraczeni sporą porcją świeżych materiałów z drugiej części "Hobbita". Warto zaznaczyć, że nie są to nędzne ochłapy łaskawie zrzucone z królewskiego stołu, ale pełnoprawne przystawki, skutecznie zwiększające apetyty przed głównym daniem.

Nowy zwiastun filmu zawiera to, co pasjonaci uniwersum kochają najmocniej. Obietnicę fantastycznej i epickiej przygody, akcję najwyższej próby oraz prawdziwą ucztę audio-wizualną. Co najlepsze, jest przy tym rozkosznie tajemniczy i nie odkrywa wszystkich kart przed grudniową premierą. Zarówno miłośnicy filmowego, jak i książkowego Sródziemia, powinni być co najmniej ukontentowani i oblizać wargi z zadowolenia. Z całą pewnością jest na co czekać.

Natomiast, jeżeli nie macie jeszcze dość, a posiadacie w tym momencie sporą dawkę wolnego czasu, to polecam rzucić okiem na nowy video-blog oraz relacje z całego eventu. Dowiecie się z nich chociażby tego, jak morderczym i skomplikowanym procesem było nakręcenie "Bitwy Pięciu Armii", czego Peterowi Jacksonowi będzie brakować najbardziej po ostatnim klapsie na planie "Hobbita" i na jak wiele improwizacji pozwalał swoim aktorom, a także, iż inspiracją dla postaci Tauriel był tak naprawdę... Dzwoneczek.

Światowa premiera filmu "Hobbit: Pustkowie Smauga" została ustalona na 13 grudnia. Produkcja trafi do polskich kin dwa tygodnie później.

Komentarze

0
·
Zapamiętać: po ,,czynastym" do kina!
0
·
Po 27.
0
·

Cytat

Produkcja trafi do rodzimych kina dwa tygodnie później.

Nie do końca wiem co to są rodzime w tym przypadku (więc napisałem tak jak widać, z resztą to jest po 13 ).
0
·

Cytat

Produkcja trafi do polskich kin dwa tygodnie później.


Better?
0
·
Better.
0
·
Mam wrażenie, że ta część będzie dużo lepsza od pierwszej, nieco przydługawej. Pajączki <3!

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...