Hobbit: Pustkowie Smauga

Premiera drugiej części "Hobbita" już za pasem, więc przyszedł najwyższy czas, aby systematycznie podgrzewać atmosferę przed tym wielkim wydarzeniem, na które czekają wszyscy miłośnicy fantastyki (niezależnie od tego, czy ekranizacja przygód Bilba podbiła ich serce, czy też wynudziła niemożebnie). Kilka dni temu twórcy filmu postanowili zaserwować nam coś dla oka, więc kolejnym logicznym krokiem jest uczta dla uszu. No właśnie, czy na pewno "uczta"? Stanowiska fanów Śródziemia są mocno podzielone.

hobbit, ed sheeran, i see fire

Peter Jackson postanowił ujawnić i zaprezentować całemu światu oficjalny teledysk do utworu, który będzie promował "Pustkowie Smauga". Piosenka została w całości skomponowana przez brytyjskiego artystę, Eda Sheerana, a jej tytuł brzmi "I see fire". Numer znajdzie się na albumie z muzyką autorstwa Howarda Shore'a, a także rozbrzmi podczas napisów końcowych.

Hobbit: Pustkowie Smauga
hobbit: pustkowie smauga

Peter Jackson i jego dziarska ekipa uwielbia rozpieszczać swoich fanów, czego efektem jest wczorajszy specjalny event, podczas którego zostali oni uraczeni sporą porcją świeżych materiałów z drugiej części "Hobbita". Warto zaznaczyć, że nie są to nędzne ochłapy łaskawie zrzucone z królewskiego stołu, ale pełnoprawne przystawki, skutecznie zwiększające apetyty przed głównym daniem.

Nowy zwiastun filmu zawiera to, co pasjonaci uniwersum kochają najmocniej. Obietnicę fantastycznej i epickiej przygody, akcję najwyższej próby oraz prawdziwą ucztę audio-wizualną. Co najlepsze, jest przy tym rozkosznie tajemniczy i nie odkrywa wszystkich kart przed grudniową premierą. Zarówno miłośnicy filmowego, jak i książkowego Sródziemia, powinni być co najmniej ukontentowani i oblizać wargi z zadowolenia. Z całą pewnością jest na co czekać.

  • 1 strona
Wczytywanie...