Hellgate: London

Dziś firma Electronic Arts zapowiedziała premierę wyczekiwanego "Hellgate: London" na 2 listopada tego roku.

„Zależało nam na tym, żeby gra ukazała się na rynku w momencie najkorzystniejszym zarówno z punktu widzenia procesu produkcji, jak i zadowolenia użytkowników, w których ręce oddamy produkt najwyższej jakości” – powiedział Bill Roper, dyrektor Flagship Studios –„Początek listopada to doskonały termin; po pierwsze, dlatego, że pozwala nam dokładnie przetestować grę, a po drugie, wydanie Hellgate w okresie Halloween to po prostu świetna zabawa.”

Hellgate: London

Hellgate: London – screeny

Dodał: , · Komentarzy: 2

Jesteście sobie w stanie wyobrazić porządną grę FPP z elementami najprawdziwszego RPGa? Widzicie oczami wyobraźni tą siekaninę połączoną z rozwojem i kreacją postaci, przygodami, systemem czarów, drzewkami umiejętności i przedmiotami które będzie można modyfikować? Szczerze mówiąc to mi w te wszystkie zapewnienia twórców ciężko uwierzyć. Jednak patrząc po screenach jednego możemy być pewnie. Na pewno będzie ładnie i efektownie, ale czy płynnie i miodnie? To już czas pokaże.

Screeny TUTAJ.

Hellgate: London

Dobiegła końca impreza organizowana przez Flagship Studios oraz Electronic Arts, czyli Community Day 2007. Spotkanie w San Francisco było w pełni zamknięte i specjalne zaproszenia dostało na nie tylko 20 wcześniej wybranych ludzi oraz dodatkowo jedna osoba, która została wybrana w drodze konkursu. Co czekało na szczęśliwców, którzy 15 maja mieli okazję spotkać Billa Ropera i spółkę ? Ogromna ilość prezentacji, masa przeróżnych upominków, a także (co chyba najważniejsze) możliwość przedpremierowego pogrania w Hellgate: London.

Pełną relację możecie przeczytać tutaj. Natomiast zdjęcia z imprezy znajdziecie pod tym adresem.

Hellgate: London

Płatność ujawniona

Dodał: , · Komentarzy: 0

Twórcy Hellgate: London, ustalili wysokość miesięcznego abonamentu za tryb sieciowy. Kwota wynosi 28 zł (9,95 USD). Zaletą tej gry jest to, iż nawet nie płacąc tej sumy, możemy się cieszyć grą w trybie multiplayer. Lecz płacąc tą sumę mamy specjalne udogodnienia:

  • 24/7 wsparcie telefoniczno – internetowe.
  • W razie kolejek w logowaniu na serwerze, jesteśmy szybciej logowani, niż gracze bez wykupionego abonamentu.
  • Możliwość tworzenia 12 postaci na jednym koncie (bez abonamentu tylko 3).
  • Możliwość przechowywania do 40 przedmiotów (normalnie jest 20).
  • Lepszy wygląd postaci.
  • Dostęp do schronów, przeznaczonych tylko dla VIP'ów.
  • Możliwość awansowania na oficerów i liderów gildii.
  • Specjalny tryb gry, Hard Core.
  • Gracze z wykupionym abonamentem mogą grać z graczami bez abonamentu, i odwrotnie.
  • Wysokość abonamentu będzie dopasowana do możliwość finansowych danego państwa

Dzięki gotówce zebranej z abonamentów, twórcy gry będą mogli wydawać dwa razy w miesiącu rozszerzenia. Dzięki nim będziemy mieli nowe potwory, klasy postaci oraz przedmioty.

Hellgate: London

Od pewnego czasu w Internecie zaczęły krążyć plotki, jakoby w oczekiwanej przez rzeszę graczy grze Hellgate: London – produkcji twórców Diablo, miał pojawić się płatny tryb multiplayer. Na reakcję fanów definitywnie przeciwnych temu pomysłowi i wyrażających swoje niezadowolenie nie trzeba było długo czekać. Sprawa przybrała tak poważny obrót, iż zareagować postanowił Max Schaefer – C.O.O. i współzałożyciel Flagship Studios. W swym oficjalnym oświadczeniu potwierdził i jednocześnie uspokoił wszystkich gorączkowych fanów, że zarówno forma płatnej oraz darmowej gry multiplayer będzie dostępna w finalnym produkcie i nie należy wpadać w panikę. Całe szczęście ;)

Hellgate: London trafi na półki sklepowe latem 2007 r.

Hellgate: London

Hellgate: London – grą MMO ?

Dodał: , · Komentarzy: 3

Jak poinformowali twórcy Hellgate: London, w trybie multiplayer zostanie zastosowany system bazujący na innych grach typu MMO z płatnymi kontami (wielkość opłat nie jest na dzień dzisiejszy znana). W zamian będzie on często uaktualniany, wchodzić będą nowe dodatki – uatrakcyjniające grę. Oprócz tej informacji zostało podanych kilka innych. Wszystkie misje dostępne w singleplayer będą również w multiplayer. Pojawi się też wiele dodatkowych zadań. Przede wszystkim gra opierać się ma na PvE (walce z potworami) ale tryb PvP (walki między graczami) także ma być dostępny. Wydawca zapowiedział także otwarte beta testy gry, które odbędą się przed jej premierą.

[ EDIT ]

W Internecie pojawił się krótki wywiad z Ivanem Sulicem, który powiedział, iż spekulacjami są wiadomości o comiesięcznych płatnościach i nie należy się nimi sugerować. Tryb MMO będzie dostępny w Hellgate: London, ale jest istnieje możliwość, że poza nim pojawi się standardowy tryb multiplayer (bez opłat). Dodatkowo w serwisie Shacknews.com pojawiła się nowa wiadomość (tekst przetłumaczony na polski znajdziecie pod tym adresem), w której dowiadujemy się jeszcze więcej na temat wspomnianego trybu MMO.

Hellgate: London

Hellgate: London latem

Dodał: , · Komentarzy: 0

Jak poinformowało Electronic Arts oraz NAMCO BANDAI Games America Inc. premiera gry Hellgate: London odbędzie się latem 2007. Jak powiedział Bill Roper – naczelny dyrektor Flagship Studios – usilnie pracują nad tym, aby ten tytuł wobec którego oczekiwania są ogromne, był grą możliwe jak najlepszą, aby premiera Hellgate: London była ogólnoświatowym wydarzeniem.

Hellgate: London

Flagship Studios, twórca gry Hellgate: London, uchylił wreszcie rąbka tajemnicy i ujawnił trzecią klasę postaci, jaką będziemy mogli kierować podczas gry ! Obok Cabalisty i Templara do walki z demonami stanie Demon Hunter.

Specjalizuję się on w ciężkich broniach dalekiego zasięgu. Jednak to co odróżnia go od pozostałych dwóch klas jest sposób namierzania przeciwników. Zamiast namierzania automatycznego, gracz kierującym ową postacią, będzie musiał samodzielnie oraz dokładnie namierzyć przeciwnika.

Spragnionych większej ilości informacji o tej postaci zapraszamy pod ten adres.

Wczytywanie...