Hellgate: London – grą MMO ?

1 minuta czytania

Jak poinformowali twórcy Hellgate: London, w trybie multiplayer zostanie zastosowany system bazujący na innych grach typu MMO z płatnymi kontami (wielkość opłat nie jest na dzień dzisiejszy znana). W zamian będzie on często uaktualniany, wchodzić będą nowe dodatki – uatrakcyjniające grę. Oprócz tej informacji zostało podanych kilka innych. Wszystkie misje dostępne w singleplayer będą również w multiplayer. Pojawi się też wiele dodatkowych zadań. Przede wszystkim gra opierać się ma na PvE (walce z potworami) ale tryb PvP (walki między graczami) także ma być dostępny. Wydawca zapowiedział także otwarte beta testy gry, które odbędą się przed jej premierą.

[ EDIT ]

W Internecie pojawił się krótki wywiad z Ivanem Sulicem, który powiedział, iż spekulacjami są wiadomości o comiesięcznych płatnościach i nie należy się nimi sugerować. Tryb MMO będzie dostępny w Hellgate: London, ale jest istnieje możliwość, że poza nim pojawi się standardowy tryb multiplayer (bez opłat). Dodatkowo w serwisie Shacknews.com pojawiła się nowa wiadomość (tekst przetłumaczony na polski znajdziecie pod tym adresem), w której dowiadujemy się jeszcze więcej na temat wspomnianego trybu MMO.

Komentarze

0
·
Powiem tak: W dzisiejszych czasach, za luksus trzeba płacić A każdy lubi żyć w luksusie, więc cza płacić I tak musze miec ta gre !
0
·
Nie płatny multiplayer tylko tryb MMO, to wcale nie jest równoznaczne z płatnym multiplayerem bo mogą być 2 typy multi- zwykły jak w Diablo i MMO jak w WoW. Poza tym to tylko spekulacje, dzisiaj IVAN udzielił wywiadu w którym powiedział że to wcale pewne nie jest. A o otwartych betatestach było wiadomo od kilkunastu miesięcy (od początku właściwie)
0
·
No ciekaw jestem jak owy multiplayer będzie wyglądał, bo jak tradycyjny MP to chyba oni sobie jakieś jaja robią.

Dodaj komentarz

 
Wczytywanie...