Hellgate: London

Powrót Hellgate?

Dodał: , · Komentarzy: 1

Czas na kolejny odcinek telenoweli o grze Hellgate: London. Tym razem zarządzający tytułem ogłosili wielki powrót.

hellgate

Firma HanbitSoft ogłosiła, iż Hellgate znalazło się w jej jedynym zarządzie, po wykupieniu praw od Flagship Studios i Namco Bandai. Tytuł ten, przemianowany po drodze na Hellgate: Resurrection, pojawić się ma jeszcze w tym roku na serwerach w USA i Europie. Czyżby jednak wskrzeszenie?

Hellgate: London

Wiadomym było, iż upadek Flashgip miało być kluczem do trumny Hellgate: London. Po przejęciu gry przez Koreańczyków z HanbitSoft wydawało się, iż wszystko jest w porządku. A jednak gra miała zniknąć 31 stycznia 2009 r. Tak się jednak nie stanie. Fani zapewne skaczą z radości, reszta może się jedynie dziwić jak to możliwe – zważywszy na fakt, iż grać można za darmo, więc tytuł ten nie generuje żadnych zysków. Co więcej, planowane są kolejne patche.

Więcej informacji na ten temat znajdziecie w tym miejscu.

Hellgate: London

To jak w końcu z tym Hellgate: London?

Dodał: , · Komentarzy: 3

Trzeba szczerze przyznać, że ostanie informacje tratujące o dalszym losie jednego z największych rozczarowań w historii – Hellgate: London, jak żywo przypominają scenariusz taniej, brazylijskiej telenoweli. Zacznijmy może od początku, bo nawet najbystrzejsi mogą się zamotać w natłoku sprzecznych wieści, wypływających co rusz z innych źródeł.

Hellgate: London

Dni Hellgate: London są już policzone

Dodał: , · Komentarzy: 2

O tym, że pech nie opuszcza gry Hellgate: London i problemy finansowe Flagship Studios toczą ją niczym rak, wie każdy zaniepokojony fan produkcji, która miała stanąć w szranki jak równa z równą, z królem gatunku hack'n'slash – Diablo II. Pierwszymi objawami choroby było powolne bankructwo "Okrętu flagowego", objawiające się w masowym zwolnieniu pracowników, nagłym przerwaniu beta-testów Mythos oraz wyłączeniu możliwości płatnej subskrypcji Hellgate: London (zamiast tego pojawiła się opcja przerwania abonamentu). Gdy już większość graczy skazała grę na śmierć, pojawiło się światełko w tunelu – T3 Entertainment. Koreańska firma według plotek zobowiązała się do rozwoju i dalszych prac nad tym niezmiernie interesującym tytułem.

Wszyscy myśleli, że gorzej już być nie może i produkcja powoli wraca do zdrowia, aż do wczoraj. Wtedy to firma Namco Bandai niczym lekarz wydała wyrok – trzy miesiące życia (31.01.2009). Po tym okresie serwery obsługujące Hellgate: London zostaną definitywnie zamknięte. Dla niektórych fanów był to cios prosto w twarz, choć z drugiej strony czasem chyba wiedzieć wcześniej kiedy nadejdzie koniec, niż być pewnego dnia przykro zaskoczonym. Oklaski należą się także pracownikom Namco Bandai, którzy wspierają jeszcze grę pomimo tego, iż Flagship Studios dawno już gryzie glebę. Ba, zdecydowali się nawet udostępnić płatną część trybu wieloosobowego za darmo. Tak więc przez ostatni kwartał każdy ma okazje poszaleć w zrujnowanym Londynie, w pełnej krasie.

Hellgate: London

Hellgate: London ocalony !

Dodał: , · Komentarzy: 1

Jak informuje serwis GamesIndustry.biz, prawa do dawnych gier studia Flagship – Hellgate: London oraz Mythos przejęła koreańska firma T3 Entertainment, która stosunkowo niedawno otwarła nową filie w San Francisco. Zobowiązała się ona do rozwoju i dalszych prac nad tymi niezmiernie interesującymi tytułami.

Większość graczy z bólem serca skazała te produkcje na śmierć, po tym jak (ledwo wiążące koniec z końcem) studio Flagship dokonało masowych zwolnień pracowników, nagle przerwało beta-testy Mythos oraz wyłączyło możliwość płatnej subskrypcji Hellgate: London (zamiast tego pojawiła się opcja przerwania abonamentu).

Hellgate: London

Patch 1.3 do Hellgate'a już w fazie testów

Dodał: , · Komentarzy: 0

Jak podaje Hellgateguru kolejny patch do dzieła Elektroników jest już w fazie testów. Łatka 1.3 ma dodać do rozgrywki system rang i perków. Jak widać twórcy nie ograniczają się tylko do wyłapywania bugów i niedociągnięć ale również starają się, by maksymalnie uatrakcyjnić rozgrywkę przez dodawanie nowych bajerów. Po uzyskaniu 50 poziomu postać będzie uzyskiwała rangę (rzekomo będzie ich 50 i nie będą łatwe do zdobycia) oraz tzw. perk points za pomoca, których będzie można rozwijać perki (tych będzie 15 każdy z możliwością rozwinięcia 4 poziomów).

Pełna lista zmian dostępna jest tutaj

Hellgate: London

Pełna lista zmian w patchu do HellGate'a

Dodał: , · Komentarzy: 0

Właśnie dzisiaj opublikowaną już pełną wersję zmian jakie wprowadzi nowy patch 1.2 do HellGate'a. Łatka powinna być dostępna do pobrania już wkrótce. Trzeba przyznać, że llista zmian jest imponująca. Postaram się streścić pokrótce główne poprawki:

  • Wprowadzenie wbudowanego w grę systemu poczty (łącznie z możliwością przesyłania przedmiotów i palladium)
  • Poważne zmiany mające na celu lepsze zbalansowanie klas.
  • Liczne modyfikacje profesji strzelca.
  • Wprowadzenie 'zwierzaków' – istot, które mogą nam towarzyszyć w bojach. Szukajcie jajek w Dziczy! (zapachniało Wielkanocą :) )
Hellgate: London

HellGate: London łatka 1.2 – lista zmian

Dodał: , · Komentarzy: 0

Pod TYM adresem znajdziecie pełną listę zmian jakie wprowadzi do rozgrywki patch w wersji 1.2. Trzeba przyznać, że jest ona dosyć imponująca, a liczne drobne modyfikacje wskazują, że twórcy chcą się przyłożyć do odpowiedniego balansowania rozgrywki. Na chwilę obecną pozostaje tylko czekać, aż łatka ujrzy światło dzienne.

Wczytywanie...