Hawkeye. Kate Bishop - Hawkeye. Kate Bishop #1

Hawkeye. Kate Bishop
Ocena użytkowników
7.5 Średnia z 1 ocen
Twoja ocena

Kate Bishop – prawdopodobnie najlepsza, a na pewno najbardziej niepokorna i wygadana łuczniczka na świecie – powraca do Los Angeles, aby założyć własną agencję detektywistyczną. Nie ma licencji, pieniędzy ani szczęścia do chłopaków, ale jej pierwsza sprawa okazuje się całkiem łatwa… aż za łatwa. Czyżby Hawkeye wpadła właśnie na trop spisku, za którym stoi ktoś bardzo jej bliski? I czy odkryje wreszcie prawdę o zniknięciu swojej matki? Gościnnie występują: Jessica Jones, Wolverine i Clint Barton (wiecie, ten drugi, mniej znany Hawkeye)!

Oto zbiorcze wydanie nominowanej do Nagrody Eisnera serii autorstwa Kelly Thompson, pisarki i scenarzystki znanej z takich tytułów jak „A-Force”, „Jessica Jones”, „Mr. & Mrs. X” czy „Uncanny X-Men”. Rysunki stworzyli Leonardo Romero („Doktor Strange”, „Shuri”) oraz Michael Walsh („Czarny Młot/Liga Sprawiedliwości: Młot Sprawiedliwości”).

Recenzja Czytaj całą recenzję »

Kate Bishop powróciła jako Hawkeye w samodzielnej już serii. Wydany w Polsce album poświęcony bohaterce zbiera wszystkie trzy części i choć można go czytać osobno, to warto wiedzieć, że kontynuuje wątki rozpoczęte w "Hawkeye'u" pisanym przez Matta Fractiona (cztery bardzo dobre odsłony), a potem Jeffa Lemire'a (dwie odsłony składające się na przeciętną historię). Młodsza Hawkeye otwiera w Los Angeles własną agencję detektywistyczną. Czekają ją tam śledztwa i silni wrogowie, zawrze nowe... czytaj dalej...

Wczytywanie...