Ciri wyrusza w Podróż

1 minuta czytania

Geralt zakończył tryb Podróży w "Gwincie", więc teraz twórcy gry posyłają na szlak przybraną córkę sławnego Białego Wilka, czyli Ciri. Znów czeka na nas sto poziomów wtajemniczenia, dzięki czemu nie tylko młoda wiedźminka stanie na czele naszej talii, ale dodatkowo zadbamy o jej wygląd.

gwint,ciri

Nowy sezon to nie tylko okazja do ponownego wspinania się po rankingowej drabince, ale także zakosztowania nowej Podróży, czyli trybu, w którym nie tylko zdobędziemy nowe elementy ozdobne, ale także przeczytamy przygotowaną przez twórców historię. Tym razem Geralt ustępuje miejsce Ciri, która u boku doświadczonego Vesemira będzie musiała poradzić sobie na szlaku.

Śledzenie poczynań fabularnych nie każdego interesuje, dlatego CDP Red oferuje 100 poziomów, na których czekają specjalne nagrody. Szybko zdobędziemy Punkty Nagród, jak też specjalne awatary, tytuły, ramki czy też poszczególne jednostki. Płatny Karnet Premium oferuje przede wszystkim możliwość odkrywania kolejnych elementów stroju Ciri, która dołącza do Geralta jako dowódca dowolnej frakcji.

gwint

Prawdziwe pieniądze pozwolą nam na szybki awans, ale postęp zdobywamy poprzez wygrane partie. Nie ma znaczenia wybrany tryb (poza Samouczkiem oczywiście), bowiem raz odkryty poziom pozostanie z nam aż do końca Podróży. Poza tym wprowadzono także szereg usprawnień, jak też udostępniono całą historię z poprzedniej Podróży, którą odbywaliśmy wraz z Geraltem i Jaskrem.

Powyżej możecie zobaczyć zwiastun premierowy. Wspomniana aktualizacja jest darmowa dla wszystkich posiadaczy gry bez względu na platformę.

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...