Kupcy Ofiru najnowszym dodatkiem do Gwinta

2 minuty czytania

Chociaż "Gwint: Wiedźmińska gra karciana" powoli żegna się z konsolami, to CD Projekt zaskoczyło dzisiaj wypuszczeniem najnowszego dodatku, który pojawia się jako darmowa aktualizacja. Tym razem wśród kart pojawi się nieco orientalna nuta, bowiem zawitają do nas kupcy z Ofiru.

gwent

Trochę mało mamy tych dodatków do "Gwinta". Ledwie zdążyliśmy zapoznać się z polityką Radowida, a tu nagle pojawiają się Ofirczycy i próbują naprawić to, na czyli poległy wampiry, przestępcy oraz Redańczycy. Chociaż nowości jest tu całkiem sporo, to po raz pierwszy rozszerzenie nie pojawi się na konsolach, dobitnie pokazując, że CD Projekt zmusza fanów do rozgrywania partyjek na pozostałych platformach.

"Kupcy Ofiru" są zatem lekkim ukłonem w stronę tych, którzy pamiętają fanowski pomysł na dodatek do "Dzikiego Gonu". Dostajemy w swoje ręce 70 nowych kart, a więc jest ich już tyle, że można się mocno pogubić. Kolejna nowość do Scenariusze, czyli podzielone na trzy etapy misje, przygotowane dla każdej z frakcji. Dzięki nim zyskamy bonusy do aktywowania w trakcie rozgrywki. Te i inne nowości przedstawia poniższy trailer.

Ciekawie zapowiadają się Manewry Bojowe. To nowy rodzaj kart dla każdego, kto zaczyna rozgrywkę, więc pierwsze zagranie pozwoli nam zbudować przewagę, która może zdefiniować całą rozgrywkę. Nawet jeśli nie planujecie z nich skorzystać od razu, to i tak zalogujcie się do gry przed 16 grudnia. Nie dość, że zgarniecie dzienną nagrodę, to jeszcze dostaniecie 5 darmowych beczek dedykowanych rozszerzeniu, a więc zawierających wyłącznie karty "Kupców Ofiru".

Nic jednak nie zmieni tego, że wypuszczono pierwsze rozszerzenie, które nie trafiło do posiadaczy PS4 oraz Xbox One. Na pocieszenie pozostaje informacja, iż "Kupcy Ofiru" wraz z dotychczasową zawartością pojawią się na Androida wraz z premierą gry na telefony, którą zaplanowano na pierwszy kwartał przyszłego roku.

Komentarze

0
·
Wygląda super

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...