Gwentsday w każdą środę

1 minuta czytania

Niedawno rozpoczął się Sezon Kota, jak też otrzymaliśmy nowe rozszerzenie, podczas gdy na graczy "Gwinta" czeka kolejna niespodzianka. Tym razem będzie to bonus do zdobywanego doświadczenia, jednak skorzystamy z niego logując się w określonym dniu tygodnia.

gwent

Twórcy karcianki przygotowali dla nas Gwentsday, czyli dodatkowe 25% doświadczenia zdobywanego podczas gry. Premia będzie obowiązywała od północy do północy w każdą środę. To miły prezent dla tych, którzy logują się nieregularnie tylko po to, by rozegrać kilka partyjek. Co ważniejsze, ten dodatek będzie sumował się z innymi bonusami, czyli chociażby tymi, które są dostępne podczas Pojedynku Frakcji.

"Gwint" jest regularnie rozwijany kolejnymi dodatkami, zaliczając do niego jeszcze świeżą aktualizację z Radowidem, przywracającą mechanizm pancerza jednostek. Pojawiła się także gratyfikacja za codzienne logowanie się do gry, dzięki czemu za darmo zgarniemy Punkty Nagród, dodatkowe złoto, elementy kart czy też meteorytowy pył.

gwent

Bonus do doświadczenia to doskonała okazja dla tych, którzy pragną zdobyć dodatkowe Punkty Prestiżu. Sam "Gwint" po początkowych trudnościach związanych z aktualizacją "Homecoming" powoli wychodzi na prostą, zaś darmowy model rozgrywki, który nie wymaga wydawania prawdziwych pieniędzy na coś innego niż ozdobniki, sprawia, że gra polskiego studia nadal walczy o palmę pierwszeństwa wśród karcianek. Czy to jednak nie rozpaczliwe działania, mające na celu przyciągnąć większą ilość graczy?

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...