Zwiastun trybu Areny z Panem Lusterko

1 minuta czytania

Najnowsza aktualizacja do gry jest już dostępna. "Gwint" podpatruje konkurencję, więc najnowszy zwiastun ma nas zachęcić do wypróbowania trybu Areny, w którym powalczymy o nagrody od niesławnego Pana Lusterko. Oczywiście, nic nie dostaniemy od niego za darmo.

gwint

Pierwsze zapowiedzi nowego trybu pojawiły się już w okolicach Walentynek, jednak najnowszy zwiastun skutecznie zaostrza apetyt na nowy tryb Areny. No może nie do końca "nowy", bowiem polskie studio podpatruje rozwiązania od konkurencji, wliczając w to lidera – "Heartsone". Czy to oznacza, że gra upodobni się do przodującego wśród karcianek dzieła Blizzarda?

Wstęp na Arenę będzie nas kosztować jeden Odłamek Lustra, czyli zupełnie nową walutę w grze. Wystarczy zalogować się między 28 lutego a 7 marca, by otrzymać trzy fragmenty zupełnie za darmo. Potem przyjdzie nam zapłacić prawdziwe pieniądze lub poprzez walutę w samej grze.

Zasady są proste – koniec gry po trzech porażkach lub dziewięciu zwycięstwach. Co ciekawe, zasady tworzenia talii są takie same jak u konkurencji, więc indywidualnie dobieramy każdą z kart. Nie ma tutaj restrykcji z innych trybów, więc dzielni wojacy z Północy mogą walczyć ramię w ramię z Nilfgaardczykami.

Nowa aktualizacja to także zakończenie sezonu rankingowego oraz dziesięć nowych złotych kart. Poza tym dostaliśmy kolejną serię poprawek. Szczegóły znajdziecie na oficjalnej stronie gry. Przypominamy, że "Gwint" znajduje się obecnie w fazie otwartej bety, więc do zabawy można przyłączyć się bez dodatkowych ograniczeń.

Komentarze

0
·
Heh, redzi wiedzą kogo wziąć do reklamy gry. Podoba mi się zwłowieszczy koncept, grania z diabłem stawiając swoją duszę o byle grę w karty - widać w końcu się przekonał do Gwinta, a w Wiedźminie 3, nie chciał pograć xD

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...