Pierwsza kampania fabularna nie w tym roku

1 minuta czytania

Z niecierpliwością czekamy na pierwszą kampanię fabularną do karcianego "Gwinta". Twórcy gry poinformowali, że pierwotny termin premiery stał się nieaktualny i póki co nie dane nam będzie wcielić się w wojowniczą królową Lyrii i Rivii – Meve.

gwint,meve

Chętni zobaczyć w akcji pierwszą kampanię fabularną dla jednego gracza do "Gwinta: Wiedźmińskiej gry karcianej" będą musieli poczekać dłużej, bo w liście otwartym Marcin Iwiński tłumaczy, że królową Meve będziemy sterować dopiero gdzieś w przyszłym roku. Czyżby niedawne perturbacje i doniesienia medialne o złych warunkach pracy w polskim studiu zebrały swoje krwawe żniwa?

"Wojna Krwi" przedstawi historię Meve – słynącej ze sprytu królowej Lyrii i Rivii. To właśnie ona pasowała Geralta na rycerza, jednak od tamtej pory sporo wody upłynęło w Pontarze i pozostaje jej wejść na wojenną ścieżkę, by odzyskać inicjatywę w walce z południowym mocarstwem.

Twórcy obiecują, że gracz dostanie do dypsozycji ręcznie narysowaną mapę. Czeka nas interakcja z różnymi obiektami i postaciami, jak też rozbudowa obozu. W ten sposób pozyskamy jednostki, które poddamy treningowi i wcielimy do własnej talii. To kampania dla pojedynczego gracza, więc przeszkadzać nam będzie Sztuczna Inteligencja.

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...