Saovine, czyli Halloween w świecie Gwinta

1 minuta czytania

Twórcy karcianego "Gwinta" przygotowali kolejną niespodziankę. Za nami wielka, mahakamska popijawa, ale oto nadeszło Saovine, czyli Święto Zmarłych. Z tej okazji możemy zmierzyć się z nowymi wyzwaniami, jak też zdobędziemy nieznane dotąd jednostki.

gwent,gwint

W wielu grach przygotowano atrakcje związane z Halloween. Nie może być inaczej w "Gwincie", gdzie już możecie pobrać najnowszą aktualizację. Ponowne uruchomienie gry pozwoli nam zmierzyć się z trzema wyzwaniami w trybie zwykłym oraz eksperckim. Poznamy w ten sposób bujną młodość pewnego wampira o imieniu Regis. Na tym jednak lista nowości wcale się nie kończy.

Z okazji Saovine skróceniu uległ sezon rankingowy, więc zgarniemy nagrody odpowiednie do naszych osiągnięć. Te rzecz jasna przypadną w udziale tylko tym, którzy zmagali się w rozgrywkach rankingowych od dziesiątego poziomu doświadczenia. Co więcej, w świecie gry pojawiło się 21 nowych kart, chociaż póki co każda z nich posiada jedynie angielski opis. Do tego dochodzą nieznane dotąd słowa kluczowe oraz zapowiedź nowej jednostki – samej Addy.

gwent,gwint

Warto skorzystać z owych nowości, bowiem przed nami ostatni sezon trwający dwa miesiące. Każdy kolejny będzie już o połowę krótszy. Twórcy zapowiadają także zmiany w balansie rozgrywki, ale nie znamy jeszcze żadnych szczegółów. Wiadomo jednak, że niektóre karty mają nieco zmienione statystyki, jak chociażby wzrost siły Letho do 12 punktów czy też Odnowa wskrzeszająca jedynie jednostki Skellige.

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...