Otwarta beta Gwinta wystartowała

1 minuta czytania

Od dziś możemy już cieszyć się z otwartej bety "Gwint: Wiedźmińska gra karciana". Każdy chętny może dodać ten tytuł do swojego konta GOG, zaś dotychczasowi weterani mogą sprawdzić nowości, jakie pojawiły się od czasów zamkniętych testów.

gwint

Dotychczasowi gracze będą musieli pobrać grę w formie aktualizacji, więc warto ustawić język polski i zalogować się, bowiem od razu trafiamy na pierwszą z nowości – samouczek. Jako Geralt, będziemy walczyć z Ciri, przy okazji poznając podstawy. Gdy ukończymy ten tryb, to będziemy mogli skorzystać z pozostałych opcji, wliczając w to przemodelowaną talię Królestw Północy oraz nowe opcje tworzenia i modyfikowania kart.

Pojawił się także premierowy zwiastun z udziałem znanych postaci, który na krótki czas ma nam osłodzić brak trybu fabularnego. Ten pojawi się pewnie dopiero po zakończeniu testów, ale poziom przygotowanego filmiku pokazuje, że CDP Red traktuje ten tytuł poważnie.

Zmiany dotknęły także stronę główną gry. Czy zmiany wyjdą temu tytułowi na dobre? Za wcześnie na odpowiedź, ale widać, że twórcy starali się uczynić mechanikę rozgrywki bardziej skomplikowaną. Czas pokaże, czy w tych działaniach studio nie przesadziło.

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...