Żegnamy zamkniętą betę, ale na osłodę prezent

1 minuta czytania

W dniu dzisiejszym logowanie do bety "Gwint: Wiedźmińska gra karciana" nie jest możliwe, ale twórcy gry przygotowali mały prezent, który osłodzi nam dobę oczekiwania na ponowne starcia. Jeśli braliście udział w zamkniętej becie, to warto sprawdzić swoją skrzynkę mailową, gdzie czeka miła niespodzianka.

gwint

Już za dwa dni rozpocznie się otwarta beta, dzięki czemu od nowa rozpoczniemy zmagania. Twórcy przygotowali małe zmiany w talii Królestw Północy, blisko 20 nowych kart, zaś każda figura otrzyma swoją animowaną wersję, więc nie będziemy musieli specjalnie zbierać odłamków lub liczyć na to, że w beczkach wylosujemy odpowiednią opcję. Co ważniejsze, wszyscy uczestnicy zamkniętej bety otrzymają beczki w zależności od swojego wyniku (co każde pięć poziomów), jak też tytuł za rangę, którą zdobyliśmy w ramach rozgrywek rankingowych. To jednak nie koniec nagród.

Każdy beta tester powinien zajrzeć na swoją skrzynkę mailową, gdzie będzie czekać kod aktywujący "Wiedźmin 2: Zabójcy Królów Edycja Rozszerzona" w formie klucza na platformę GOG.com. Jeśli do tej pory nie graliście w ten tytuł, który parę lat po premierze nadal jest smakowitym kąskiem, to pamiętajcie, że zdobyty klucz należy aktywować do 29 maja, a więc mamy tydzień na to, by przypisać grę do własnego konta.

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...