Darmowa beta Gwinta z prezentem

2 minuty czytania

Przybycie talii Nilfgaardu w "Gwint: Wiedźmińska gra karciana" powinno wiązać się z wojną i podbojem, ale za pośrednictwem klienta GOG Galaxy nie tylko przetestujecie ten tytuł, ale do tego zgarniecie jeszcze ciekawe prezenty.

gwint wiedźmińska gra karciana,gwint

Możemy bawić się już przy użyciu talii Nilfgaardu, która od wczoraj pozwala nam na szpiegowanie przeciwników i wygrywanie potyczek pod wodzą samego Emhyra. Do tej pory dostęp wymagał specjalnego klucza aktywacyjnego będącego w posiadaniu wylosowanych szczęśliwców. Teraz jednak będzie już dużo prościej, bowiem żegnamy zamkniętą betę i witamy jej bardziej otwartą wersję. Co więcej, miłośnicy uniwersum mogą liczyć na mały prezent.

Wystarczy udać się pod ten adres i zalogować przy użyciu któregoś z portali społecznościowych, by zdobyć wymagany klucz. Jeśli ten sposób wam nie odpowiada, to pozostaje chociażby zakupić nowy numer CD Action (w sprzedaży od dzisiaj), który także będzie zawierał taki ciąg znaków wymagany do aktywacji. Teraz pozostaje udać się na stronę gry, zaś po wypełnieniu formularza uzupełnić catpchę i kliknąć w przycisk "Redeem With GOG". Logujemy się do GOG Galaxy (posiadanie klienta jest wymagane, więc zawsze można go pobrać tutaj), zaś potem trzeba dodać "Gwinta" do naszego konta poprzez rozwinięcie menu dostępnego w lewym rogu i wybranie opcji realizacji kodu. Pamiętajcie, że Galaxy posiada polską wersję językową, którą można aktywować poprzez wybranie odpowiedniej opcji w Ustawieniach.

gwint wiedźmińska gra karciana,gwint

Pozostaje otworzyć swoją bibliotekę gier (główny pasek na górze) i wybrać "Gwinta". Po prawej stronie znajduje się baner promocyjny, który widnieje także na powyższym screenie. Klikamy na „Subscribe and Claim”, dzięki czemu dostaniemy za darmo pierwszą odsłonę komputerowych przygód Geralta. Wystarczy wejść na stronę produktu i miast standardowej ceny 29,99 PLN ujrzeć "Free". Co więcej, poza grą zgarniemy także beczkę z kartami do "Gwinta", co daje nam okazję na powiększenie kolekcji o pięć figur, z czego przynajmniej jedna będzie rzadka.

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...