Dziś rusza kolejna zamknięta beta Gwinta

1 minuta czytania

Kolejna pula szczęśliwców będzie mogła przetestować w akcji samodzielną wersję karcianki z trzeciej odsłony "Wiedźmina". Dziś ruszają kolejne zamkniete beta testy "Gwinta".

gwint

Jeśli zostaliście wylosowani, to czeka na nas kolejna możliwość przetestowania gry. Twórcy przypominają, że nadal można zgłosić swój udział poprzez rejestrację, podczas której wystarczy podać adres e-mail. Jednocześnie udostępniono zapis streamu z udziałem twórców gry, podczas którego prowadzący tłumaczyli podstawy rozgrywki.

Planujecie zagrać w samodzielnego "Gwinta"?

Komentarze

0
·
Dostałem. Pograłem chwilę. Moim zdaniem za wcześnie powiedzieć. To jest BETA i wszystkich pachnie tam BETA i napisami "cooming soon". Na razie nie chce zbytnio grać, żeby gra mnie nie znudziła. Nie wiem ile kart da się stworzyć w takiej konwencji. Wydaje mi się, że gra przetrwa z rok czy dwa po premierze.
Mechanika gry jest bardziej skomplikowana, ale nie wiem czy na tyle żeby nazwać to karcianką. Musieliby wprowadzić sezony oraz trochę więcej elementów gier karcianych (tzn. może będą, na razie to beta i tam praktycznie nic nie ma).
Moim zdaniem musimy poczekać co najmniej do wiosny żeby zobaczyć jak produkt będzie wyglądał. Na razie jest tylko hype. Tzn. nie mówię że gra nie ma potencjału, bo ma i bardzo bym chciał żeby to wyszło i grać w gwinta. Ale gwint ma poważną konkurencje, a na razie nie prezentuje zbyt wiele. Podchodzę do niego ze sporym dystansem.

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...