Talismanowe dodruki i inne planszówki!

1 minuta czytania

Dobra informacja dla wszystkich, którzy nie mają w swojej kolekcji gry Talisman: Magia i Miecz, a chcieliby. Otóż, jak informuje na swojej stronie Galaktyka – będą dodruki wymienionej wyżej gry oraz dodatku pt. Pani Jeziora. Kiedy? Ano już w pierwszym kwartale 2014 roku! Poza tym pojawią się również nowości wydawnicze, o których więcej informacji znajdziecie w rozszerzeniu.

talisman: magia i miecz, pani jeziora

Wydawnictwo proponuje nam na obecny rok kilka gier. Wśród nich znajdziemy na przykład:

władca pierścieni, głos isengardu, eldritch horror

Władca Pierścieni LCG – Głos Isengardu, czyli dodatek do planszówki Władca Pierścieni LCG, w którym znajdziemy trzy nowe scenariusze, potężne karty Spotkań i Wypraw oraz bohaterów i kary Gracza, dzięki którym zwiększymy możliwości swoich talii. Na pewno przyda nam się to wszystko, ponieważ dzicy ludzie z Dunlandu zbliżają się do Wrót Rohanu, w południowych ostępach Gór Mglistych grasują okrutne orki, a w cieniu Fangornu czają się straszliwe istoty. Do broni więc!

Eldritch Horror, czyli grę osadzoną w realiach takich planszówek jak: Horror w Arkham, Znak Starszych Bogów czy Posiadłość Szaleństwa. W czasie zabawy wcielimy się w badaczy, którzy podróżują po świecie i współpracując, odkrywają tajemnice związane z Przedwiecznymi – starożytnymi istotami, pragnącymi zagłady świata. W trakcie rozgrywki zbierać będziemy różnorodne wskazówki, zmagać się z zaskakującymi i tajemniczymi wydarzeniami, walczyć z potworami i poznawać świat Eldritch Horror. Brzmi smacznie!

eldritch horro, planszówka

Obie premiery odbędą się w I połowie 2014 roku. Tymczasem wszystkich zainteresowanych grami planszowymi, zapraszamy do naszego działu, gdzie sporo teraz o Talismanie!

Komentarze

0
·
A "Horror w Arkham" już się pisze Kiedyś pokupuję to wszystko, gdy już przyjdą do mnie te miliony, które NA PEWNO czekają na mnie w kolekturze

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...