Green Arrow: Śmierć i życie Olivera Queena - Green Arrow (DC Odrodzenie) #1

Green Arrow: Śmierć i życie Olivera Queena
Ocena użytkowników
-- Średnia z 0 ocen
Twoja ocena

Pierwszy tom serii Green Arrow umieszczonej w realiach nowej kolekcji DC Odrodzenie. Oliver Queen, dyrektor generalny firmy Queen Industries, jest playboyem z wyższych sfer i filantropem. Jednak nocami patroluje ulice Seattle jako Green Arrow, obrońca uciśnionych i bojownik o sprawiedliwość społeczną. Ale jak zwalczać elitaryzm, jeśli należy się do elity?

Takie pytanie musi zadać sobie Oliver, gdy zakocha się od pierwszego wejrzenia w gwieździe rocka i superbohaterce Black Canary, która zakwestionuje wszystkie jego przekonania dotyczące ochrony niewinnych. Jakby tego było mało, złowroga organizacja powiązana z bliskimi mu osobami planuje obalenie finansowego imperium Olivera i zamach na jego życie.

Czy pozbawiony majątku i przyjaciół Green Arrow zdoła pokonać przymierze zdrajców? Scenariusz komiksu napisał Benjamin Percy (Nastoletni Tytani), a rysunki wykonali Otto Schmidt (Secret Wars: Korvac Saga) i Juan Ferreyra (New Suicide Squad).

Recenzja Czytaj całą recenzję »

Bum na superbohaterów w ostatnich latach nie tylko spowodował śmiałe, choć nie zawsze udane, łączenie zamaskowanych postaci w grupy jak w przypadku Avengers czy Ligi Sprawiedliwości, lecz pozwolił także zabłysnąć herosom mało znanym szerszej publice. Do ich grona należy bohater tego tekstu, Green Arrow. Green Arrow nie miał dotąd szczególnego szczęścia w Polsce. Na rynek nie trafiało zbyt wiele pozycji z jego udziałem, a bohater musiał uznać wyższość innych pupili publiczności. Kolejne... czytaj dalej...

Komiksy z cyklu

  • Green Arrow: Szmaragdowy banita
    #3 Green Arrow: Szmaragdowy banita
Wczytywanie...