riese

GreedFall » Newsy

Stary świat umiera, a jego wycieńczoną populację nęka z pozoru nieuleczalna choroba. Jedyną nadzieją zdają się pogłoski o niedawno odkrytej wyspie Teer Fradee, na której rzekomo można znaleźć upragnione lekarstwo. Dołącz do wyprawy pod wodzą gubernatora Constantina D'Orsaya i odkryj nowy, tajemniczy i przesiąknięty magią świat. Czy przyłączysz się do jednej z nowych kolonii, czy też stanie po stronie tubylców w walce o ich wolność?

greedfall

Parokrotnie wspominaliśmy o GreedFall, kolonialnym cRPG-u osadzonym w dość rzadko widzianym w grach komputerowych okresie baroku. I tym razem mamy dla was dwie nieposdzianki. Pierwszą jest dość świeży trailer fabularny prosto z E3 2019. Drugą jest data premiery wyznaczona na wrzesień bieżącego roku.

greedfall
GreedFall

GreedFall – zwiastun fabularny

Dodał: Tokar, środa, 13 czerwca 2018 · Komentarzy: 0

Oprócz potentatów branży elektronicznej rozrywki i dużych graczy, na targach E3 obecni są również mniejsi developerzy, którzy starają się przyciągnąć zainteresowanie swoimi nieszablonowymi wizjami. Jednym z takich studiów jest francuskie Spiders, czyli arcymistrzowie ciekawych, lecz budżetowych cRPGów. Z okazji imprezy w Los Angeles postanowili uchylić rąbka tajemnicy w kwestii swojego nowego projektu – "GreedFall".

greedfall

Intryga została umiejscowiona w przesyconych magią siedemnastowiecznych klimatach. Na świecie szaleje enigmatyczna plaga, która stopniowo tępi ludzką populacje i zmusza zdesperowane niedobitki w poszukiwaniu lekarstwa do ucieczki na nowe, dziewicze lądy. Jedni chcą zwyczajnie przetrwać, inni widzą w nowych odkryciach szansę do zdobycia chwały, bogactw czy tajemnej wiedzy. Jednak tubylcy nie są zadowoleni z panoszenia się niezapowiedzianych gości na ich terenach i podnoszenia łapsk na ich sekrety, a to oznacza jedno – wojnę.

GreedFall

Greedfall – fantastyczny XVII wiek

Dodał: Tokar, czwartek, 9 lutego 2017 · Komentarzy: 2

Komputerowa gra fabularna w fantastycznych klimatach, która została osadzona w czasach kolonialnych? Takie projekty łykam w ciemno.

greedfall

„Greedfall” ma być właśnie takim tytułem i przygotowują go arcymistrzowie budżetowych (co nie znaczy od razu, że gorszych) cRPGów – francuskie studio Spiders. Twórcy ciepło przyjętych „Mars: War Logs”, „Bound by Flame” czy też „The Technomancer” swoją nową produkcję osadzili w mrocznym i brutalnym XVII wieku. Akcja została osadzona na enigmatycznej wyspie, która leży w centrum zainteresowań wielu europejskich potęg. Wcielmy się w neutralnego awanturnika, który będzie lawirował pomiędzy tym rozszalałym centrum konfliktu, pracując dla tego, który obieca więcej.

  • 1 strona
Wczytywanie...