GreedFall

GreedFall – zwiastun premierowy

Dodał: , · Komentarzy: 0

Debiut ciekawie zapowiadającego się "GreedFall" już za kilka dni, więc zgodnie z branżową tradycją produkcja doczekała się epickiego zwiastuna premierowego. W nim, to czego możemy się spodziewać po takich materiałach – luźnego nakreślenia głównej intrygi, rzutu okiem na nietypowy świat gry oraz dwie walczące ze sobą frakcje, liźnięcia intrygującego klimatu tytułu oraz energetycznego kawałka w tle. To wszystko, jakżeby inaczej, w iście filmowej oprawie.

greedfall

Wygląda na to, że jest na co czekać, ale o tym, czy było warto przekonamy się dopiero 10 września, gdy gra trafi do sprzedaży.

GreedFall

Jest dobrze. Takie słowa nasuwają się na myśl po przeanalizowaniu oficjalnych wymagań sprzętowych "GreedFall". Gra do odpalenia w miarę rozsądnych graficznych detalach będzie potrzebowała całkiem logicznych konfiguracji, więc jeżeli dłubaliście przy bebechach swojego komputera na przestrzeni ostatnich 2-3 lat, to możecie śmiało odetchnąć z ulgą. Podobnie rzecz ma się z rekomendowanym przez studio Spiders sprzętem – do włączenia najwyższych szczegółów nie ma potrzeby ubiegania się o kredyt na jakiś kombajn.

greedfall

Przykładowe konfiguracje pozwalające cieszyć się tytułem znajdziecie w rozszerzeniu wieści.

GreedFall

"GreedFall" może nie jest sprzedawany z taką pompą i nie ma takiej prasy jak na przykład "Borderlands 3", który wychodzi w analogicznym okresie, lecz niewątpliwie zapowiada się niezwykle smakowicie. Im ciszej jedziesz, tym dalej zajedziesz? Studio Spiders zdaje się działać w zgodzie z tą maksymą, po prostu robi swoje i kto wie, może wyjdzie na tym zdecydowanie lepiej niż utytułowana konkurencja?

greedfall

Sprawdzimy to już za niespełna dwa tygodnie, czyli 10 września. Póki co, pozostaje nam zapełnić oczekiwanie nowym, 13-minutowym gameplayem. Jeżeli ktoś tęskni za klimatami rodem z serii "Dragon Age" i szuka produkcji w starym stylu – ukierunkowanej na narrację, a nie na bezczelne drenowanie portfela, to poczuje się jak w domu.

GreedFall

Stary świat umiera, a jego wycieńczoną populację nęka z pozoru nieuleczalna choroba. Jedyną nadzieją zdają się pogłoski o niedawno odkrytej wyspie Teer Fradee, na której rzekomo można znaleźć upragnione lekarstwo. Dołącz do wyprawy pod wodzą gubernatora Constantina D'Orsaya i odkryj nowy, tajemniczy i przesiąknięty magią świat. Czy przyłączysz się do jednej z nowych kolonii, czy też stanie po stronie tubylców w walce o ich wolność?

greedfall
GreedFall

GreedFall – zwiastun fabularny

Dodał: , · Komentarzy: 0

Oprócz potentatów branży elektronicznej rozrywki i dużych graczy, na targach E3 obecni są również mniejsi developerzy, którzy starają się przyciągnąć zainteresowanie swoimi nieszablonowymi wizjami. Jednym z takich studiów jest francuskie Spiders, czyli arcymistrzowie ciekawych, lecz budżetowych cRPGów. Z okazji imprezy w Los Angeles postanowili uchylić rąbka tajemnicy w kwestii swojego nowego projektu – "GreedFall".

greedfall

Intryga została umiejscowiona w przesyconych magią siedemnastowiecznych klimatach. Na świecie szaleje enigmatyczna plaga, która stopniowo tępi ludzką populacje i zmusza zdesperowane niedobitki w poszukiwaniu lekarstwa do ucieczki na nowe, dziewicze lądy. Jedni chcą zwyczajnie przetrwać, inni widzą w nowych odkryciach szansę do zdobycia chwały, bogactw czy tajemnej wiedzy. Jednak tubylcy nie są zadowoleni z panoszenia się niezapowiedzianych gości na ich terenach i podnoszenia łapsk na ich sekrety, a to oznacza jedno – wojnę.

GreedFall

Greedfall – fantastyczny XVII wiek

Dodał: , · Komentarzy: 2

Komputerowa gra fabularna w fantastycznych klimatach, która została osadzona w czasach kolonialnych? Takie projekty łykam w ciemno.

greedfall

„Greedfall” ma być właśnie takim tytułem i przygotowują go arcymistrzowie budżetowych (co nie znaczy od razu, że gorszych) cRPGów – francuskie studio Spiders. Twórcy ciepło przyjętych „Mars: War Logs”, „Bound by Flame” czy też „The Technomancer” swoją nową produkcję osadzili w mrocznym i brutalnym XVII wieku. Akcja została osadzona na enigmatycznej wyspie, która leży w centrum zainteresowań wielu europejskich potęg. Wcielmy się w neutralnego awanturnika, który będzie lawirował pomiędzy tym rozszalałym centrum konfliktu, pracując dla tego, który obieca więcej.

  • 1 strona
Wczytywanie...