GreedFall – nowy obszerny fragment rozgrywki

1 minuta czytania

"GreedFall" może nie jest sprzedawany z taką pompą i nie ma takiej prasy jak na przykład "Borderlands 3", który wychodzi w analogicznym okresie, lecz niewątpliwie zapowiada się niezwykle smakowicie. Im ciszej jedziesz, tym dalej zajedziesz? Studio Spiders zdaje się działać w zgodzie z tą maksymą, po prostu robi swoje i kto wie, może wyjdzie na tym zdecydowanie lepiej niż utytułowana konkurencja?

greedfall

Sprawdzimy to już za niespełna dwa tygodnie, czyli 10 września. Póki co, pozostaje nam zapełnić oczekiwanie nowym, 13-minutowym gameplayem. Jeżeli ktoś tęskni za klimatami rodem z serii "Dragon Age" i szuka produkcji w starym stylu – ukierunkowanej na narrację, a nie na bezczelne drenowanie portfela, to poczuje się jak w domu.

Fragment przedstawia wszystkiego po trochu. Jest prezentacja ekranu ekwipunku i stylowej mapy świata. Mamy walkę z nietypowymi potworami. Cut-scenki czy wgląd w okienko rozwoju postaci. Ergo – dla każdego coś miłego.

Komentarze

0
·
Hmm, gameplay nieszczególnie zrobił na mnie wrażenie, przynajmniej nie na tyle, abym zdecydował się na kupno już w tej chwili, ale przynajmniej jest magia w tej grze, a nie tak jak w Risen 2 .

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...