Na podbój nowego świata wyruszymy 10 września – oficjalna data premiery Greedfall

1 minuta czytania

Stary świat umiera, a jego wycieńczoną populację nęka z pozoru nieuleczalna choroba. Jedyną nadzieją zdają się pogłoski o niedawno odkrytej wyspie Teer Fradee, na której rzekomo można znaleźć upragnione lekarstwo. Dołącz do wyprawy pod wodzą gubernatora Constantina D'Orsaya i odkryj nowy, tajemniczy i przesiąknięty magią świat. Czy przyłączysz się do jednej z nowych kolonii, czy też stanie po stronie tubylców w walce o ich wolność?

greedfall

Charakter gry Greedfall opiera się na wolności wyborów, przed jakimi staną gracze. Podejmowane decyzje pomogą budować przyjaźnie, łamać raz zawarte sojusze, rozbudzać konflikty i kształtować przyszłość całej wyspy. W podróży po nowym świecie do odkrywania sekretów nie wystarczą jedynie umiejętności w walce z przeciwnikami. Na pozycję gracza wpływ mieć będą wszystkie dokonywane wybory, nawet takie jak dobór towarzysza czy umiejętnie poprowadzony dialog.

greedfall

Najnowszy tytuł od studia Spiders znajduje się w planie wydawniczym CDP. Gra w wersji fizycznej będzie dostępna na platformy Playstation 4 oraz Xbox One. Premiera 10 września 2019 r.

greedfall greedfall

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...