riese
Gra o tron (serial)

Pierwsze zdjęcia z 5 sezonu Gry o Tron

Autor: Marta "Ati" Kucharska · Opublikowano: sobota, 31 stycznia 2015

Na facebookowej stronie "Gry o tron" pojawiły się pierwsze zdjęcia z nadchodzącego 5 sezonu, wykonane przez Helen Sloan. Co więcej do sieci wycieka coraz więcej trailerów. Czyżby fani nie mogli się aż tak doczekać? Szczerze mówiąc wcale mnie to nie dziwi, sama odliczam dni do 12 kwietnia. Jakie były Wasze ulubione momenty dotychczasowych sezonów? Czy jest jakieś wydarzenie z książki, na które nie możecie się doczekać? Zdjęcia możecie oglądać w rozszerzeniu.

gra o tron
gra o tron gra o tron gra o tron gra o tron gra o tron gra o tron gra o tron gra o tron gra o tron gra o tron gra o tron gra o tron gra o tron gra o tron gra o tron gra o tron gra o tron gra o tron

Za: www.facebook.com

Komentarze

Niblla · sobota, 31 stycznia 2015, 20:03
0
Czemu kapitan straży stał się murzynem... W sumie po samych zdjęciach widzę dużo odstępstw względem książki ale autorzy ostrzegali przed tym.
Thorot · niedziela, 1 lutego 2015, 18:59
0
Ah ta poprawność polityczna. Za mało ciemno skórych było . A TOmen rośnie jak na mutagenach
Ati · niedziela, 1 lutego 2015, 21:23
0
Mi się bardziej podoba, jak po Sansie widać, że dorośleje. W serialu kojarzyłam ją głównie jako taką nastolatkę, a tutaj już zaczyna wyglądać jak kobieta. I to nie tylko dlatego, że sama aktorka się starzeje.
Niblla · poniedziałek, 2 lutego 2015, 21:56
0
Szkoda tej poprawności. Dodam, że Sansa ma dopiero 14 lat w książce.

Dodaj komentarz

 
 
Wczytywanie...