Westeros w Polsce!

1 minuta czytania

Wykuty z tysiąca mieczy jest jednym z symboli kultowego serialu HBO... wiecie o czym mowa, prawda? Żelazny Tron już dziś, czyli 26 kwietnia zawitał do Wrocławia!

Macie niesamowitą okazję strzelić selfie na Tronie, o którego walka toczy się co tydzień przed telewizorami na całym świecie!

gra o tron

Co jeszcze na Was czeka? Zajrzyjcie do rozszerzenia!

Replika tronu powstała w pracowni w Stanach Zjednoczonych specjalnie na zamówienie polskiego HBO w związku z promocją czwartego sezonu Gry o tron. Proces konstrukcji trwał prawie 2 miesiące, a tron ma ponad 2 metry wysokości i waży przeszło 100 kg.

Już dzisiaj we Wrocławiu każdy będzie mógł zasiąść na kultowym Żelaznym Tronie. Wystarczy odwiedzić Biuro Obsługi Klienta UPC przy Pl. Grunwaldzkim 6, aby poczuć się, jak smakuje władza nad Westeros.

No dobra, ale przecież to nie wszystko! Siedem królestw to nie tylko tron, kraj ma swoich mieszkańców! Dwóch z nich nad odwiedzi!

podrick payne samwell tarly

Poznajecie? To Samwell Tarly (John Bradley) oraz Podrick Payne (Daniel Portman) (tak, jeszcze nie wiadomo jak zginą), którzy niedługo odwiedzą nasz kraj. Aby otrzymać szansę na spotkanie z chłopakami wystarczy tylko wziąć udział w konkursie HBO... no i go wygrać. Wymyśl unikalne pytanie, jakie im zadasz i wyślij je w aplikacji konkursowej.

Do zobaczenia w Westeros! Lub w Wrocławiu...

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...