Telltale Games weźmie się za "Grę o tron"!

1 minuta czytania

Plotki okazały się prawdziwe, dzięki Starym i Nowym Bogom!

gra o tron

Jednym z nowych projektów znakomitego Telltale Games, będzie gra bazująca na uniwersum "Pieśni Lodu i Ognia". Ręce aż same zacierają się z zadowolenia na myśl, co mistrzowie klimatycznych oraz emocjonalnych opowieści mogą stworzyć w brudnym i skorumpowanym do cna Westeros. Wybaczcie mój entuzjazm, ale prawa do świata G.R.R. Martina w końcu otrzymał ktoś kompetentny, doświadczony, a także z odpowiednim zapleczem finansowo-kadrowym, stąd też trudno mi go ukryć. To nie może się nie udać.

Plik wideo nie jest już dostępny.

Póki co, o szczegóły trudno, zwłaszcza o te skupiające się na intrydze. Twórcy zapowiadają, iż w głównej mierze będą opierać się na detalach zawartych w książkach, natomiast serial HBO traktują jedynie jako jedno ze źródeł inspiracji. Tytuł tradycyjnie zostanie podzielony na kilka osobnych rozdziałów, które zostaną wydane w sposób cykliczny. Pierwszy epizod ma trafić na nasze dyski twarde w przyszłym roku.

Co ciekawe, studio ujawniło, iż oprócz taplania się w politycznych intrygach oraz zakulisowych zdradach, będzie nam dane wziąć udział w olbrzymich bitwach. Przedstawione one zostaną "w stylu charakterystycznym dla Telltale Games" i wedle zapowiedzi, unikniemy chaotycznych starć.

Komentarze

0
·

Cytat

ktoś kompetentny, doświadczony, a także z odpowiednim zapleczem finansowo-kadrowym (...) To nie może się nie udać.
Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...