[Zwiastun] „Gra o tron” – nadchodzi wojna

1 minuta czytania

Nowy zwiastun drugiego sezonu „Gry o tron” zadebiutował na platformie „HBO GO” już kilka dni temu i parę godzin później zaczął krążyć po kuluarach sieciowych, więc niektórzy miłośnicy serialu mogą zwracać uwagę na pewną czerstwość tej informacji. Nie będę zaprzeczał, jednak zawsze wychodziłem z założenia, że tego typu materiały należy oglądać w wersji HD. Z szacunku do wspomnianego dzieła i samego siebie – filmik nagrywany za pomocą liścia sałaty i bez przerwy kasłający niczym emeryt pod konfesjonałem, potrafi zniszczyć wyjątkowy klimat ekranizacji prozy mistrza Martina oraz zniechęcić do wszystkiego. Cierpliwość jest cnotą, a jako że dzisiejszego poranka zajawka została udostępniona szerszej publiczności i w wersji tak czystej, że można z niej jeść, to skwapliwie nadrabiam zaległości.

gra o tron, starcie królów, stannis baratheon

Cóż, jeżeli ktoś obawiał się o kondycję drugiego sezonu i brak odpowiedniego dynamizmu, to teraz będzie musiał nielicho się nagłowić, aby obronić swoją śmiałą tezę. Zwiastun zawiera mnóstwo nowych scenek, które dobitnie pokazują, że wojna możnowładców o Żelazny Tron krainy Westeros dopiero się rozkręca i wcześniej mieliśmy do czynienia jedynie z niewinnym preludium.

Plik wideo nie jest już dostępny.

Premiera drugiego sezonu „Gry o tron” już 1 kwietnia. Natomiast w Polsce odcinek „The North Remembers” trafi na szklane ekrany następnego dnia, czyli w poniedziałkowy wieczór.

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...