„Gra o tron” – kolejny materiał zza kulis

1 minuta czytania

Stacja HBO nie pozwala narzekać na nudę miłośnikom sagi „Pieśni Lodu i Ognia” i w zgodzie ze swoją uświęconą polityką informacyjną, umieściła we wtorkowy poranek kolejny filmik, który przybliża wszystkim niecierpliwym widzom kulisy ekranizacji prozy George’a R. R. Martina. Tym razem najświeższy materiał skupia się na obsadzie i jej przemyśleniach związanych z pracą nad serialem. Jeżeli jesteście zainteresowani, jaka atmosfera panowała podczas zdjęć lub pragniecie usłyszeć kilka luźnych refleksji gwiazd tej produkcji, to pozostaje mi jedynie zaprosić Was do rozwinięcia wieści.

gra o tron

No i w sumie tyle mam do napisania, bo z pustego i Salomon nie naleje… Dobra, tylko jeszcze nadmienię, że wszyscy niezaintrygowani również powinni rzucić okiem na ten materiał, gdyż jak zwykle można tutaj znaleźć kilka świeżych ujęć z drugiego sezonu. Pomimo faktu, że wypowiadają się w nim jedynie popularne „stare wygi”, to nie zabrakło spojrzenia na nowych bohaterów, którzy mocno zagęszczą intrygę „Gry o tron”.

Plik wideo nie jest już dostępny.

Premiera drugiego sezonu „Gry o tron” już 1 kwietnia. Natomiast w Polsce odcinek „The North Remembers” trafi na szklane ekrany następnego dnia, czyli w poniedziałkowy wieczór. Miło.

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...