„Gra o tron” – Maisie Williams o Arrym

1 minuta czytania

Jak wszyscy pamiętamy, po tragicznych i szokujących wydarzeniach na placu Baelora Błogosławionego, najmłodsza córka Eddarda Starka została zmuszona do ucieczki z Królewskiej Przystani przed chciwymi łapskami Lannisterów. Yoren spełnił wolę jednego z największych przyjaciół „Nocnej Straży” i za pomocą sprytnego fortelu zakpił z czujnych „Lwów”, spokojnie wyprowadzając Aryę ze stolicy Siedmiu Królestw. Podróż do Winterfell jest jednak długa i z pewnością nie będzie usłana różami. Karawanie „ochotników” na Mur daleko do dworskich wygód (smród, brud i współpasażerowie, którzy są bandą zwyrodnialców), a na gościńcach panuje gwałt oraz anarchia spowodowana zawieruchą wojenną.

arya stark, gra o tron, arry

Czy Arya przetrwa te trudy i bezpiecznie wróci do domu? Przekonamy się już w drugim sezonie „Gry o tron”. Tymczasem stacja HBO postanowiła podzielić się z nami kolejnym materiałem zza kulis, na którym Maisie Williams zdradza pierwsze wrażenia związane z ekranizacją kolejnego tomu „Pieśni Lodu i Ognia”, a także nowego image’u swojej bohaterki.

Plik wideo nie jest już dostępny.

Cóż można dodać? Świetna charakteryzacja, natomiast aktorka wcielająca się w Aryę spełniła większość moich oczekiwań w pierwszym sezonie serialu i teraz liczę na utrzymanie wysokiego poziomu. Nowe odcinki „Gry o tron” zadebiutują już w kwietniu.

Komentarze

0
·
Nieźle ją 'zrobili'. W ogóle jej historia była dla mnie jedną z najciekawszych i najlepszych. A im więcej się dowiadywałam, tym częściej przychodziło mi na myśl, że to prawdziwy Odyseusz.
0
·
Wygląda dobrze, ale w niemal każdym fantasy fryzury są mocno nowoczesne i wątpię, by kiedyś takie noszono. Cóż, trzeba iść na ustępstwa (także w kwestii charakteryzacji), aby podporządkować się fabule
0
·
Kiedyś to po prostu włosów nie obcinano i noszono długie(nawet u mężczyzn) albo całkiem je golono(ze względu na wszy).

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...