droga_stali_i_nadziei

„Znam prawdę, za którą umarł Jon Arryn”

1 minuta czytania

Ech... Lordzie Stark, gdybyś wiedział wtedy chociaż połowę, to cała historia potoczyłaby się całkowicie inaczej. Czy jednak lepiej? Wysoce wątpliwe, bo z całą tą draką wiążą się jedne z najlepszych i najbardziej szokujących zwrotów akcji w historii fantastyki. Już nie wspomnę o samej intrydze, nad której kunsztem można tylko klaskać z zachwytu. Kto czytał, ten wie w czym rzecz. Natomiast osoby czekające na serial – cóż, z pewnością czeka Was prawdziwa uczta.

Najnowszy zwiastun dosadnie to potwierdza i skutecznie podsyca atmosferę przed niedzielną premierą.

„Gra o tron” trafi na szklany ekran już za 6 dni. Natomiast rodzima premiera została zaplanowana na 18 kwietnia o godzinie 22, na stacji HBO Polska.

Komentarze

0
·
Szkoda, że część obsady mi się nie podoba, ale trzeba brać co dają.
0
·
Jak by się zbyt ortodoksyjnie trzymali książki to mieli byśmy w niektórych momentach "imprezę" w guście Polańskiego xD
0
·
Sam Martin chyba nawet kiedyś wspominał, że jedną z rzeczy, którą zmieniłby definitywnie, to wiek co niektórych bohaterów - być może w serialu mógł urzeczywistnić swoją wizję

Co do wyglądu - pewnie, że się nie zgadzają, ale wydaje mi się, że większość aktorów oddaje charakter bohaterów, ich charyzmę. Jasne, że Renly mógłby mieć długie włosy, Tywin powinien być łysy, a Tyrion mieć pysk, na który ledwo da się patrzeć, ale to są detale, których nigdy nie da się oddać - bo wyobraźnia każdego działa inaczej.

Jedynymi wyborami, które mi wybitnie nie leżą, to jest Lysa Arryn (za chuda, no i ten okropny akcent) oraz Theon Greyjoy (wygląda jak jakiś totalny świniopas, a nie syn wielkiego Balona Greyjoya).

Dodaj komentarz

Wczytywanie...