Gears of War 2: Ostatni z Jacinto

Gears of War 2: Ostatni z Jacinto
Ocena użytkowników
-- Średnia z 0 ocen
Twoja ocena

Druga część sagi osadzonej w realiach bestsellerowej gry wideo, w której mieszkańcy planety Sera, do tej pory zaciekle walczący o przetrwanie, teraz muszą stawić czoła konsekwencjom swoich działań.

Po piętnastu latach brutalnej wojny, chcąc powstrzymać Szarańczę, COG zostaje zmuszony do zniszczenia ostatniego bastionu ludzkości – Jacinto. W drodze na lodowe pustkowia uciekinierzy desperacko walczą z żądnymi zemsty niedobitkami Hordy. Marcus Fenix, Dom Santiago i inni Gearzy starają się przeprowadzić ocalałych mieszkańców w bezpieczne miejsca, ale trafiają do świata, gdzie wrogiem nie jest obca rasa, ale inni ludzie – tak samo zdesperowani i niebezpieczni, jak Szarańcza.

Recenzja Czytaj całą recenzję »

„Gears Of War” jest jedną z najlepszych produkcji Epic Games. Dzieło amerykańskiego producenta zyskało liczną rzeszę fanów oraz znacząco przyczyniło się do popularyzacji konsoli Xbox 360. Sama gra doczekała się już trzech części, a każda z nich była pożądana przez graczy na całym świecie. Nic więc dziwnego, że twórcy postanowili pójść za ciosem i stworzyć powieści na podstawie tej legendarnej gry. Skutkiem tego pomysłu jest książka pt. „Gears Of War: Aspho Fields” (pol. Pola Aspho) z 2008 roku,... czytaj dalej...

Wczytywanie...