Gamedec za darmo w Epic Game Store

1 minuta czytania

gamedec,gamedec za darmo w epic game store

Od dziś wszyscy posiadacze darmowego konta w Epic Game Store mogą dodać do swojej biblioteki "Gamedec" bez wydawania choćby złotówki. Stworzone na bazie popularnych książek Marcina Przybyłka dzieło Anshar Studios jest reklamowane jako cyberpunkowe RPG, pozwalające wcielić się w tytułowego bohatera. Gra zebrała pozytywne opnie także na łamach naszego serwisu. Co więcej, jest to wersja poprawiona oraz wzbogacona o wszystkie dodatki.

Poza wspomnianym tytułem, od dziś możemy także wzbogacić nasze zasoby o dwie inne gry. Pierwsza z nich to "First Class Trouble", czyli asymetryczna sieciówka, za którą stoją Duńczycy ze studia Invisible Walls. Trafiamy na luksusowy statek kosmiczny ISS Alithea, który został opanowany przez morderczą AI o nazwie CAIN.

Drugą jest "Divine Knockout", czyli coś dla miłośników bijatyk. Dostajemy możliwość wcielenia się w mitologiczne i legendarne postacie, które stoczą bój na jednej z wielu aren. Widok z perspektywy trzeciej osoby pozwoli nam w pełni docenić umiejętności zawodników, wśród których pojawi się m.in Thor, Herkules czy Król Artur.

Wszystkie wyżej wymienione tytuły można dodać za darmo do 19 stycznia do godziny 17:00.

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...