Gamedec, co nie dziwi, został błyskawicznie ufundowany

1 minuta czytania

Studio Anshar może powoli otwierać szampany i gratulować sobie pierwszego sukcesu. Wystarczyło tylko 36 godzin, aby ufundować ich projekt detektywistycznego RPG w cyberpunkowych klimatach. Nie powinno to dziwić, bo raz, że sam pomysł na produkcję zapowiada się naprawdę arcymiodnie i portfel aż sam otwiera się z wrażenia, bo dwa, iż w wizję katowickiej ekipy uwierzyły takie gatunkowe tuzy jak Brian Fargo czy Obsidian Entertainment, a to już coś znaczy.

gamedec

Oczywiście, to jeszcze nie koniec, bo zbiórka pieniędzy kończy się dopiero za 31 dni, a twórcy zamierzają nas nęcić dodatkowymi opcjami, które zostaną wprowadzone do rozgrywki wraz z osiągnięciem kolejnych progów pieniężnych.

Jeżeli gra przekroczy wsparcie na poziomie 60 tysięcy dolarów, to intryga otrzyma specjalny tryb, który uniemożliwia wczytanie wcześniejszego stanu rozgrywki, a co za tym idzie, zmiany podjętych przez nas decyzji. W tego typu produkcji, gdzie nie ma walki czy elementów zręcznościowych, a liczy się tylko fabuła oraz nasze wybory, taki pomysł brzmi smacznie. Natomiast w przypadku osiągnięcia 70 tysięcy dolarów, “Gamedec” dostanie dodatkowe interakcje, lecz szczegóły tego enigmatycznego poziomu w tym momencie są owiane mgiełką tajemnicy.

Przypominam, że tytuł można wesprzeć pod tym adresem.

Komentarze

0
·
Ech chciałbym się tym cieszyć, ale równocześnie boję się, że coś się nie uda.
0
·
Ja natomiast jestem optymistą Polski gamedev ostatnio rzadko kiedy zawodzi.

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...