wampir_maskarada

Gambit

Gambit
Ocena użytkowników
9,31 Średnia z 13 ocen
Twoja ocena
Game Exe Patronuje

Nagle oszalałe Sztuczne Inteligencje zniszczyły znany nam świat. Wędrujemy wśród gwiazd i w blasku supernowych toczymy wojny. Na ponurych planetach i ciemnych księżycach walczymy o artefakty sprzed Dnia.

Ale dziś spowiła nas mgła. Zimna, bezkształtna, kradnąca dźwięki kolory i dusze mgła. Skrywa przyjaciół i wrogów, zabiera nadzieję a w jej miejsce sączy strach. Ale my trwamy. Na rozkaz.

40 regiment Unii Europejskiej otrzymuje zadanie zabezpieczenia planety New Quebec. Już wkrótce okaże się, że wyszkolenie i honor nie ułatwiają wyborów, które wymagają ofiar i poświęcenia.

Twarde SF w mrocznym klimacie Obcego, tajemnicą rodem z powieści Philipa K. Dicka i bitwami w stylu Johna Ringo.

Recenzja Czytaj całą recenzję »

Jest rok 2211. Przy pomocy okrojonej elektroniki, mapek na ekranach oraz przy użyciu siły i umiejętności ludzkich umysłów poruszamy się po bezkresie kosmosu. Szukamy nowych tras, nowych miejsc na kolonizację, sposobów na wygranie wojny o supremację w przestrzeni. Wszystko na dawnych zasadach, bez pomocy Sztucznych Inteligencji. Bez SI, ponieważ te, wcześniej kontrolujące wszelkie sieci technologiczne, ponad sześć lat temu zwróciły się przeciwko nam, doprowadziły do termonuklearnej katastrofy na... czytaj dalej...

Wczytywanie...