Flash: Cała naprzód - Flash (Nowe DC Comics) #1

Flash: Cała naprzód
Ocena użytkowników
8 Średnia z 1 ocen
Twoja ocena

Życie Barry’ego Allena zmieniło się całkowicie w jednej chwili. Dokładnie w tym momencie, gdy trafił w niego piorun. Przed tym zdarzeniem był zwykłym policyjnym laborantem w Central City, a po zetknięciu z Mocą Prędkości stał się najszybszym człowiekiem na Ziemi. Tak zaczyna się historia superbohatera zwanego Flashem. W albumie Cała naprzód, pierwszym w kolekcji Nowe DC Comics, Flash musi poradzić sobie z nową grupą przestępców, którzy postanowili pogrążyć miasto w chaosie i bezprawiu jednym prostym, a niezwykle skutecznym uderzeniem – odcinając zasilanie w całej metropolii i realizując napady w wielu miejscach w tym samym czasie. Najszybszy człowiek świata będzie musiał dać z siebie wszystko, by poradzić sobie z całą szajką i odkryć wstrząsającą tajemnicę związaną z tą ekipą.

Autorem scenariusza i rysunków w albumach z przygodami Flasha w kolekcji Nowe DC Comics jest Francis Manapul (Flash, Detective Comics) doceniony za swoją pracę nagrodą Shustera. Wspiera go w tej pracy jego stały współpracownik – scenarzysta Brian Buccellato (Injustice: Gods Among Us).

Recenzja Czytaj całą recenzję »

Trzeci sezon serialu o nim planowany jest na październik, a i odegra on jedną z głównych ról w zbliżającej się Lidze Sprawiedliwości. O kim mowa? Naturalnie o Flashu! Fanom komiksów z pewnością nie trzeba go przedstawiać. Młody specjalista z laboratorium policyjnego w Central City został niegdyś trafiony piorunem i oblany chemikaliami, co uczyniło go najszybszym człowiekiem na świecie. Z pewnością można go postawić jako kolejną ikoniczną postać uniwersum DC zaraz po Batmanie i... czytaj dalej...

Komiksy z cyklu

  • Flash: Rebelia łotrów
    #2 Flash: Rebelia łotrów
Wczytywanie...