szczury_wroclawia_szpital

The Batman pokaże bohatera jako prawdziwego detektywa?

W dalszym ciągu czekamy na więcej wieści o solowym filmie z Batmanem. Na razie wiemy, że z projektu odszedł Ben Affleck (nie zagra już głównej roli), a reżyserował będzie Matt Reeves.

the batman

Nowe informacje, od anonimowego źródła, ma portal Discussing Film. "The Batman" miałby pokazać Mrocznego Rycerza jako najlepszego detektywa. Widzowie mieliby się przekonać, że sława Batmana w rozwiązywaniu intryg i zagadek jest jak najbardziej słuszna. Poza tym akcja produkcji miałaby dziać się w latach 90.

Pokrywa się to z wcześniejszymi doniesieniami, że "The Batman" ma być filmem noir – te wszak często korzystały z bohatera detektywa i wątków śledztwa. Co więcej, Matt Reeves, dopisujący jeszcze sceny akcji, przed pisaniem scenariusza oglądał "Chinatown" Romana Polańskiego. A "Chinatown" uważane jest za arcydzieło kryminału noir.

the batman

Batman ma być młodszy niż w ostatnich produkcjach. Poszukuje się aktora w wieku 25-33 lat. Film byłby więc prequelem, który przedstawi młodszą wersję Bruce'a Wayne'a. Co do złoczyńców, mówi się, że będzie ich kilku, ale głównym antagonistą zostanie Pingwin.

Na razie data premiery "The Batman" jest planowana na 25 czerwca 2021 roku.

Źródło: www.filmweb.pl

Komentarze

0
·
Mój ulubiony antagonista!

Dodaj komentarz

 
 
Wczytywanie...