Dwa ghoule i jedna lufa, czyli jak Fallout 4 trafił na... Pornhub

Pewnie właśnie pomyśleliście: uf, wreszcie żadnych kolejnych zachwytów nad "Falloutem 4". Tak, wiemy, że wasza gra będzie super, ale może zamiast wciskać nam kolejne oczywiste informacje i newsy, które i tak słyszymy niemal przy każdej premierze, powiedzcie nam, jak dostać grę wcześniej? Uwaga, bo teraz zrobi się dziwnie. Podczas Gamescomu odbywał się pewien prywatny, pikantny pokaz, oczywiście nieprzeznaczony dla naszych czystych i niewinnych publicznych oczu. Pewnie byśmy o nim nie wiedzieli, gdyby nie jeden bohater!

fallout 4

Ów śmiałek postanowił nagrać dla nas swoimi trzęsącymi się ze strachu dłońmi filmik z obrazem o jakości ziemniaka. Gdyby nie przejaśnienia zobaczylibyśmy, że ktoś zbiera coś na twarz, a atmosfera robi się gorąca. Później bohater postanowił opublikować ten filmik. Jednak już ścigała go policja Bethesdy i gdziekolwiek nie pojawiło nagranie, było od razu kasowane. Do czasu! Nie poddając się postanowił skorzystać z ostatniej deski ratunku, która udźwignie nieprzyzwoitość tego nagrania. Pornhub.

Filmik jest nadal dostępny, a twórca zatytułował go "HIDDEN CAMERA SHOWS AUDIENCE TEASED BY BIG BUTT MAN IN TIGHTS LIVE", bo to w końcu Pornhub. Oczywiście dbamy o naszych młodocianych czytelników, dlatego nie damy linka bezpośrednio do niego. To by mogło być wręcz niestosowne. Jednak tu znajdziecie wątek na reddicie, gdzie wytrwali znajdą ulgę dla swojego pragnienia. Pamiętajcie, że musicie mieć skończone 18 lat, aby móc wejść na stronę inaczej dopuścicie się kłamstwa w internecie! Tym, którzy jednak postanowią przestąpić progi linku przypominamy o stosownych zabezpieczeniach. Addblock jest co najmniej wskazany.

Jeżeli jeszcze nie jesteście przekonani, czy odbyć tę podróż, powiemy wam: słusznie. Nagranie jest totalnie niewarte fatygi oraz chowania się przed rodzicami/opiekunami. To sceny z VATSem i bez niego, jest jakieś strzelanie, jakieś lasery. Coś o personalizowanej broni. Jest też pies... ale w bezpiecznej odległości. W dodatku wszystko zasłaniają ramiona mężczyzn po bokach, a nagranie zostało wykonane chyba najgorszą kamerą na świecie. Jednak cała historia jest całkiem zabawna.

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Wczytywanie...