riese
Fallout 4

[E3 2015] PipBoy dla gracza

Autor: Norbert "Wolvertino" Rędzia · Opublikowano: poniedziałek, 15 czerwca 2015

"Fallout" chyba każdemu kojarzy się z PipBoyem, czyli komputerem osobistym firmy RobCo. Maszyna, która towarzyszy nam przez wszystkie części postapokaliptycznej serii, nie będzie już tylko wirtualnym gadżetem dla naszego bohatera. Teraz i my będziemy mogli wyposażyć się w to wyjątkowe urządzenie.

fallout 4

Podczas swojej prezentacji na E3 2015 firma Bethesda zademonstrowała edycję kolekcjonerską gry "Fallouta 4", a w niej obudowę PipBoya, do której będziemy mogli dołączyć najpopularniejsze smartfony, aby stworzyć swój własny komputer, działający za pomocą specjalnej aplikacji imitującej maszynę z "Fallouta".

Urządzenie będziemy mogli wykorzystać jako drugi ekran, który posłuży do zarządzania naszą postacią podczas zabawy. Todd Howard z Bethesdy wyraził się o PipBoyu następująco:

To będzie, kur*a, najlepsze doświadczenie z wykorzystaniem dwóch ekranów wszech czasów.

Plik wideo nie jest już dostępny.

Edycja kolekcjonerska w przedsprzedaży w serwisie Amazon to koszt 120 dolarów, czyli około 430 złotych (w wersji na PlayStation 4). Niestety na dzień dzisiejszy nie wiemy, czy kolekcjonerka ukaże się także w Polsce. Możemy jednak domyślać się, że w razie czego do najtańszych należeć nie będzie. Jest jednak pewna dobra wiadomość dla wszystkich fanów gry. Otóż nawet jeżeli nie zakupicie edycji kolekcjonerskiej i nie będziecie mieli swojej obudowy PipBoy, to nadal będziecie mogli zainstalować aplikację na smartfonie (z systemem Android lub iOS) i korzystać z zapowiadanego "drugiego ekranu".

Komentarze

Trzeci Kur · poniedziałek, 15 czerwca 2015, 15:55
0
Trochę tandetnie to wygląda:( Powinni coś zrobić z tym połyskiem plastiku.

Dodaj komentarz

 
 
Wczytywanie...