walizka

Fable Legends będzie darmowe

1 minuta czytania

Dobra wiadomość dla wszystkich oczekujących nowej odsłony "Fable"! Lionhead zapowiedział, że tworzone przez nich "Fable Legends" będzie udostępniane całkowicie za darmo. Przy okazji zdradzono też kilka szczegółów odnośnie tego, jak dokładniej będzie to wszystko działać.

fable legends

Darmowy dostęp zapewni nam pojedynczą historię, która będzie rozwijana nowymi epizodami wydawanymi co kilka miesięcy. Do tego w danym momencie będziemy mieć dostęp do czterech bohaterów, których pula będzie się zmieniać co dwa tygodnie. Niemniej w każdej chwili będziemy mogli wykupić dostęp do ulubionego bohatera, ale nawet to będziemy mogli zrobić zarówno prawdziwą gotówką, jak i walutą z gry. W podobny sposób będziemy mieć dostęp do potworów, którymi będziemy mogli stanąć naprzeciw bohaterom. Brzmi zachęcająco, prawda? Też zastanawiam się, gdzie w tym leży haczyk?

Póki co jedynym wydaje się długi czas, jaki jeszcze pozostał do premiery, bowiem Lionhead chce porządnie dopracować system wspólnej rozgrywki dla graczy PC i Xboxa One, zapowiedziano też długie beta testy, które mają zapobiec nawet przeciążeniom serwerów podczas premiery. Ktoś jeszcze podziela moją nieufność, czy jesteście do tego nastawieni raczej optymistycznie?

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

Wczytywanie...