Elex

Elex – nowa gra Piranha Bytes

Dodał: , · Komentarzy: 2

Nordic Games, wydawca gier ze stajni Piranha Bytes, postanowił zagiąć czasoprzestrzeń i z zapowiadanych trzech dni nabożnego oczekiwania, zrobiła się niespełna doba. No, ale chyba nikt nie zamierza płakać z takiego obrotu spraw, hę?

elex, piranha bytes

Choć może to celowy zabieg marketingowy, bo niemieckie studio postanowiło spróbować swoich sił w świeżych klimatach. Projekt "Elex" został umieszczony w zupełnie nowym postapokaliptycznym uniwersum science-fantasy. Przemierzymy otwarty świat wypełniony po brzegi nietuzinkowymi postaciami, zmutowanymi monstrami, a także intrygami z dużą domieszką niełatwych wyborów moralnych oraz potężnej akcji. Ma być mrocznie, bezkompromisowo oraz ambitnie. Tyle przynajmniej wynika z obietnic.

Elex

Na facebookowym profilu studia Piranha Bytes pojawiła się grafika z pewnym zapisem w systemie binarnym, czyli zero-jedynkowym. Jak szybko się okazało, kod ten oznacza "Pozostały trzy dni". Do czego? Prawdopodobnie do zapowiedzi kolejnego projektu autorów serii "Gothic", którym będzie...

piranha bytes

No właśnie, ciężko wyczuć. Z jednej strony Internet aż huczy, że nadchodzi kolejna odsłona serii, z drugiej zaś krążą pogłoski, że w produkcji jest "Spacetime", będący kosmicznym RPGiem. Więcej dowiemy się już w piątek.

Wczytywanie...