dziki_lad

Wybierz najlepszą mapę do Dying Light

2 minuty czytania

Informacja prasowa

Beyond Dying Light 2.0, czyli druga edycja konkursu Dev Tools, właśnie weszła w etap publicznego głosowania. Zwycięzca konkursu otrzyma najnowszy komputer Alienware Alpha + zestaw gadżetów Dying Light. Przedstawiciele zespołu odpowiedzialnego za stworzenie Dying Light zagrali we wszystkie zgłoszone mapy i biorąc pod uwagę kreatywność, rozgrywkę i ich ogólną jakość, wyłonili najlepszą piątkę, spośród których zwycięzca zostanie wybrany poprzez otwarte głosowanie.

beyond dying light

"Fani Dying Light nie przestają zaskakiwać nas swoją kreatywnością i tak też było tym razem. Niektóre z map są tak unikatowe i zabawne, że w pewnym momencie zaczęliśmy w nie grać nawet po pracy." – mówi producent Tymon Smektała. "W związku z tym rozmawiamy o próbie udostępnienia tych map także naszym fanom grającym na konsolach. Przyglądamy się tej kwestii, zobaczymy, co z tego wyniknie."

5 najlepszych map obejmuje:

  • The Winchester Tavern – niemalże doskonała replika słynnego pubu z kultowego filmu “Wysyp Żywych Trupów” („Shaun of the Dead”). Chwyć kufel i broń swojego wodopoju.
  • SkyFall – skomplikowana i pokręcona podróż przez niespokojne sny człowieka. Różne poziomy i zagadki, które stają się tym bardziej wypaczone, im bardziej zgłębiasz rozgrywkę.
  • Escaping Death – klasyczna, napakowana akcją misja rodem z Dying Light, pełna walki i parkouru.
  • Repetition: Horror House – przeżyj horror rodem z kultowego P.T., z fabularnym twistem spod znaku Harran.
  • Little Big World – “Kochanie, zmniejszyłem wybuch epidemii”. Walcz i przemieszczaj się z wykorzystaniem parkouru po zainfekowanym domu, będąc cały czas wielkości nakrętki od butelki.

Wszystkie 5 konkursowych map można pobrać z platformy Steam; głosowanie odbywa się na stronie konkursowej tutaj.

Głosowanie zakończy się 13 września, a wkrótce po tym zostanie ogłoszony zwycięzca.

beyond dying light

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Wczytywanie...