Dying Light bije rekordy

1 minuta czytania

Informacja prasowa

Od czasu swojej premiery "Dying Light" okupuje najwyższe miejsca na listach najczęściej kupowanych gier na całym świecie. Ostatni tytuł Techlandu o zombie już został numerem 1 na listach bestsellerów w USA, Wielkiej Brytanii, Francji, Polski, Szwecji, Australii i innych, ważnych rynkach na świecie. Dzisiaj Techland ogłosił, że w przeciągu 45 dni od premiery gry, liczba graczy "Dying Light" osiągnęła poziom 3,200,000 osób. Biorąc pod uwagę wyniki uzyskane w tym samym okresie, "Dying Light" stał się tym samym najpopularniejszym tytułem w historii firmy.

dying light, infografika

„By uświetnić to osiągnięcie, wzięliśmy największe osiągnięcia graczy i porównaliśmy je z przykładami znanymi z prawdziwego świata, aby mieć lepsze pojęcie, ile wysiłku nasi fani włożyli w grę. Okazało się, że to niezwykle pracowici i zaangażowani ludzie” – mówi Community Manager Michał Napora.

W związku z sukcesem "Dying Light", Techland kontynuuje wsparcie gry po jej premierze. W zeszłym tygodniu pojawiła się pierwsza darmowa zawartość dodatkowa do "Dying Light", zawierającawyczekiwany poziom trudności Hard, nowe bronie, dodatkowe stroje i inne dodatki do strefy kwarantanny. Co najważniejsze, firma potwierdziła swoje plany dotyczące dalszego aktywnego wsparcia dla gry w postaci nowy map, trybów, zdolności, zadań i innych oryginalnych dodatków.

dying light

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Wczytywanie...