Świątynia Pierwotnego Zła powraca w D&D Online

1 minuta czytania

W siedzibach czołowych przedstawicieli gatunku MMORPG ewidentnie powiało wiosną, czego efektem jest nagłe i zaskakująco silne poczucie mięty do klasyki. Albo mamy do czynienia z kolejną ofiarą sukcesu efektu "Pillars of Eternity" i wykorzystaniem siły nostalgii, która ostatnio na dobre rozgościła się w sercach graczy. Trudno nie zauważyć zależności, gdy najpierw Cryptic Studios wypuszcza dodatek do swojego "Neverwinter", gdzie pierwsze skrzypce mają grać legendarni Minsc i Boo, a teraz Turbine informuje o wprowadzeniu największego lochu w historii "Dungeons & Dragons Online" przy okazji najświeższej aktualizacji...

świątynia pierwotnego zła

...kultowej Świątyni Pierwotnego Zła. Przypadek? Nie sądzę.

Aktualizacja "Reign of Elemental Evil" wejdzie w życie już 6 kwietnia. Oprócz wspomnianych kazamatów, wprowadzi ona sporo zmian i nowości do klasy łotrzyka – między innymi w drzewkach rozwoju specjalizacji. Więcej informacji znajdziecie pod tym adresem.

Komentarze

0
·
Mam nadzieję że nie będzie tak samo wyglądać jak Neverwinter MMO
0
·
Say WUT???
Dungeons & Dragons Online jest osadzone w świecie Eberron'u.
Zaś Świątynia Pierwotnego Zła w świecie Greyhawk.
Więc albo twórcy coś znowu sknocili.
Albo autor tego tekstu nie wie że w świecie Eberronu istnieje pojęcie Elemental Evil,
które na Polski dla tego setting'u tłumaczy się nie Pierwotne Zło ale Złe Żywioły.
0
·
Cóż... Nikt nic nie popieprzył - przynajmniej nie moja skromna osoba

Zgadza się "Dungeons & Dragon Online" jest osadzony w świecie Eberronu. Jednak warto zaznaczyć, że w tej grze istnieje coś takiego jak "Hall of Heroes", w którym znajdują się portale do różnych światów i zakątków tego uniwersum. Stąd też w aktualizacji "Shadowfell Conspiracy" mogliśmy odwiedzić Zapomniane Krainy, natomiast teraz wpadamy do Greyhawk Nie pytaj mnie jak oni to wytłumaczyli logicznie, bo nie wiem. Twórcy otwarcie przyznają się, że przy okazji tego dodatku mocno inspirowali się klasycznym modułem z 1985 roku - wystarczy spojrzeć chociażby na wejście do Świątyni.
0
·
Ale fail z mojej strony, haha ;D

Tak w ogóle ktoś grał w D&D Online, i potrafiły powiedzieć jak gra wypada?
0
·
Grałem ze 2 lata temu i gra prezentowała się dobrze, chociaż wersja F2P raziła ograniczeniami (bez drowa, chlip) i trochę światem (Eberron) mi nie podchodził. Tokar zapomniał wspomnieć o tym, iż to jedyna gra, gdzie odwiedzaliśmy FR także przy dodatku powiązanym z Lolth, gdzie odwiedzaliśmy Miasto Portali. ŚPZ miała osobną grę (całkiem dobrą), stąd jej pojawienie się w D&DO trochę dziwi.
0
·
Już niedługo dodatek z Sadzawką Blasku, Dragonlance'em lub nawet światem tylko początkowo bazującym na D&D jak Might and Magic.

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...