droga_miecza

„Dungeon Siege III” – poznajcie Katarinę

1 minuta czytania

W królestwie Ehb panuje chaos i tylko ostatni członkowie legendarnego „Dziesiątego legionu”, rozbitego kilkanaście lat wcześniej przez butnych ludzi, mogą na powrót przywrócić równowagę. Nie oszukujmy się, fabuła „Dungeon Siege III” do zbyt ambitnych nie należy, choćby nie wiem jak bardzo zapierał się Urquhart i jego przyjaciele. Tym niemniej, poszczególni bohaterowie prezentują się naprawdę przyzwoicie. Chociażby taka ponętna Katarina...

Najświeższy zwiastun pokrótce przybliża nam tę postać, która jest szalonym połączeniem strzelca wyborowego i wiedźmy z głuszy. Jej ojciec był komendantem „Dziesiątego legionu”, natomiast matka należała do czarodziejek jednego z koczowniczych ludów północy. Na dłuższy dystans potrafi zasypać przeciwnika gradem ołowiu i rzucić jakąś paskudną klątwę, natomiast głupiec, który ośmieli się podejść bliżej, zapozna się z jej dwoma zabójczymi przyjaciółkami oraz wiernym czworonogiem. Miodnie!

Nie będę się rozpisywał, Obsidian do jednej postaci wrzucił wszystkie elementy, które dosłownie kocham. To pewne, że Katarina zagości w mojej drużynie na dłużej.

Komentarze

0
·
No, fabuła nie jest jakaś super wymyślna. Ten legendarny 10 legion przywodzi mi na myśl szarych strażników z DA. Ale to tylko moje odczucie ; )
0
·
Idę sobie popłakać w kącie nad moją ukochaną serią... Co to kuźwa jest i czemu się nazywa Dungeon Siege? A ta Katarina? Co to ma być? Bloodrayne jakaś skrzyżowana z Tomb Raiderem. Litości.

Dodaj komentarz

Wczytywanie...