Bestiariusz

2 minuty czytania

Azuniccy Krzyżowcy

dungeon siege iii, ds3, bestiariusz

Strażnik z armii Jeyne Kassynder nie powinien być niedoceniany. Jego ciężka zbroja płytowa oraz masywny pawęż sprawiają, że jest prawie niewrażliwy na frontalne ataki. Sprytni oponenci znajdą sposób, by go ogłuszyć i zadać cios z flanki.

Cyklopy

dungeon siege iii, ds3, bestiariusz

Ci jednoocy giganci są głównym trzonem siły roboczej Wielkiej Odlewni. Niedawno zbuntowali się przeciwko gildii hutników i przejęli kontrolę nad pracownią. Ich ogromne młoty, używane niegdyś do kształtowania gorącego żelaza, potrafią również miażdżyć pancerze oraz kości. Nawet chybiając, ich potężny cios trzęsie ziemią, z łatwością przewracając przeciwników.

Pająki

dungeon siege iii, ds3, bestiariusz

Obrzydliwe pająki opanowały każdy zakątek Ehb, który nie jest zamieszkały bądź został opuszczony przez ludzkość. Wiele uznaje się za potomków starożytnych pajęczaków, sprowadzonych tutaj przez złowieszczych Secków. Pająki z Rukkenvahl plują pajęczynami, by spowolnić ofiarę, osłabiają setkami toksycznych ugryzień. Ich kuzyni z wielkich mokradeł wytwarzają trujące opary i znani są z naskakiwania na ludzi i wciągania ich pod ziemię. O wiele ciekawsze są lodowe pająki z Glitterdelve, których krystaliczne egzoszkielety uodparniają je na fizyczne ataki.

Pierwsi Ludzie

Wojownik

dungeon siege iii, ds3, bestiariusz

Chociaż wyposażeni są w dwuręczne maczugi, ich prawdziwą bronią jest szybkość oraz siła. Potrafią z łatwością pokonać nierozważnego przeciwnika, otaczając go i wymierzając potężne ciosy. Gdy już cię otoczą, ucieczka jest prawie niemożliwa, gdyż Pierwsi Ludzie są wyjątkowo szybcy i znają bagna lepiej niż ktokolwiek inny.

Szaman

dungeon siege iii, ds3, bestiariusz

Ci mistyczni przywódcy Pierwszych Ludzi posiadają zdolność do stworzenia oparów, które przywracają siły swoim pobratymcom, równocześnie zatruwając każdą inną istotę. Potrafią również przyzwać Bagienne Potwory – ogromne konstrukty spowite winoroślami oraz korzeniami, służące Pierwszym Ludziom za niezmordowanych ochroniarzy.

Źródło: dungeonsiege.com

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...