wampir_maskarada

Droga Szamana. Etap 5: Szachy Karmadonta - Droga Szamana #5

Droga Szamana. Etap 5: Szachy Karmadonta
Ocena użytkowników
-- Średnia z 0 ocen
Twoja ocena

Przygotujcie się na nowe przygody Najwyższego Szamana Machana!

Machan pewnie myśli, że po ostatniej niespodziewanej lawinie wydarzeń jego życie w wirtualnej Barlionie powróci w stare wyrobione koleiny. Przecież ucichły już wichry Mrocznego Lasu, Altameda ma swojego właściciela, a Gieranika, cóż… Ten knuje, jak knuł.

Czy jednak Machana zadowoliłoby takie przewidywalne życie? Skądże! Szykujcie się więc na nowe perypetie, potwory i lochy, a także na nowy status – Najwyższy Szaman nie znosi przecież codziennej, mozolnej harówki. No i potrzebuje ucznia – ale ma wysokie wymagania: pierwszy lepszy Szaman na pewno nie nada się do tej roli.

„Szachy karmadonta” to piąty tom cyklu „Droga Szamana” – fantastycznonaukowej serii nowego gatunku LitRPG. To tu spotyka się wciągający bez reszty świat gry komputerowej i pasjonującej literatury fantastycznej.

Recenzja Czytaj całą recenzję »

Seria Droga Szamana okazała się dla mnie historią, która zapewniła mi sporo miło spędzonego czasu zaskakując, bawiąc i skłaniając do refleksji. Możliwość zachęcenia was do wzięcia do ręki kolejnej części uznaję za przywilej i zaszczyt. A zatem, bez dalszych wstępów, pora bym opowiedział o piątej już odsłonie dzieła Wasilija Machanienko, "Szachy Karmadonta". Wirtualny świat Barliony to miejsce wielkich przygód i skrajnych kontrastów. Ludzie ruszają tam, aby przeżyć niesamowite momenty,... czytaj dalej...

Książki z cyklu

 • Droga Szamana. Etap 1: Początek
  #1 Droga Szamana. Etap 1: Początek
 • Droga Szamana. Etap 2: Gambit Kartosa
  #2 Droga Szamana. Etap 2: Gambit Kartosa
 • Droga Szamana. Etap 3: Tajemnica Mrocznego Lasu
  #3 Droga Szamana. Etap 3: Tajemnica Mrocznego Lasu
 • Droga Szamana. Etap 4: Zamek widmo
  #4 Droga Szamana. Etap 4: Zamek widmo
 • Droga Szamana. Etap 6: Nowy początek
  #6 Droga Szamana. Etap 6: Nowy początek
Wczytywanie...