Dragon Age: Rozłam - Dragon Age #3

Dragon Age: Rozłam
Ocena użytkowników
8.33 Średnia z 9 ocen
Twoja ocena

Cole umarł w najgłębszym lochu w Białej Iglicy. Kiedy zgasło ostatnie wspomnienie o nim, zrodził się Duch Iglicy. Chociaż... może to tylko wciąż samotny człowiek, który zniknął?

Ktoś morduje niedoszłych adeptów magii. Dla Wielkiego Poszukiwacza Lamberta z zakonu templariuszy sprawcą zbrodni jest zaklinacz Rhys. Ale nie wszyscy tak uważają. Wynne, bohatera Plagi Fereldeńskiej, postanawia ratować Rhysa.

Razem z drużyną wyruszają do Fortecy Adamant, leżącej u wrót otchłani. W miejscu, gdzie Zasłona jest cienka jak pergamin, demony są bliżej niż gdziekolwiek indziej. Kto wie, co się stanie, gdy magowie usłyszą ich pieśń? Oni albo… Cole, którego nikt nie może zapamiętać. Ale on pamięta.

Recenzja Czytaj całą recenzję »

Z pewnością BioWare liczyło na o wiele lepsze wyniki marketingowe "Dragon Age II", budując swoje nadzieje na ogromnym sukcesie pierwowzoru. Niestety, nowemu tytułowi zarzucano, że jest zbyt konsolowy, że to już nie to samo, bo producenci zatracili swój zmysł tworzenia, oddając cześć Mammonowi. Trend ten jednak nie dotyczy książek autorstwa Davida Gaidera, głównego scenarzysty gry. Każda kolejna część jest równie dobra, chociaż nie jest to lektura zbyt wyrafinowana. Ot, kolejne heroic fantasy,... czytaj dalej...

Książki z cyklu

  • Dragon Age: Utracony Tron
    #1 Dragon Age: Utracony Tron
  • Dragon Age: Powołanie
    #2 Dragon Age: Powołanie
  • Dragon Age: Cesarstwo Masek
    #4 Dragon Age: Cesarstwo Masek
Wczytywanie...