Divinity: Grzech pierworodny – Kolejne materiały i finisz na Kickstarterze [Aktualizacja: Zebrano 800 tysięcy!]

1 minuta czytania

25 godzin! W chwili, gdy piszę te słowa, tylko tyle czasu zostało do końca kickstarterowej zbiórki na Divinity: Grzech pierworodny. Na razie uzbierano ponad 770 tysięcy dolarów, a licznik idzie w górę – jeśli dojdzie 800 tysięcy, w grze pojawią się towarzysze. To właśnie ich dotyczy najnowsza aktualizacja "Divinity: Grzechu pierworodnego". Twórcy przedstawiają w niej różnice między poplecznikami a towarzyszami. Samo wideo jest kontynuacją poprzedniego, który również dotyczył kompanów. Zdaniem Larian nie okazał się odpowiednio dobry, więc postanowili nakręcić drugi z większą porcją informacji. "Stare" wideo znajdziecie tutaj.

Przy okazji warto wspomnieć, że nieoczekiwanie dobrnięto do sekretnego celu. Twórcy postanowili, że jeśli kwota na Kickstarterze dojdzie 666 666 tysięcy dolarów, w grze pojawią się owcołaki. Ich historia poruszana jest na poniższym filmiku.

Jeśli "Divnity: Grzechu pierworodnego" wam jeszcze mało polecam prawie godzinny gameplay prezentujący różne aspekty produkcji, "coś specjalnego" oraz wideo o edytorze gry, który ponoć jest bardzo cool. Na koniec – polubcie studio na Facebooku. Tysiąc "lajków" oznacza kolejne spotkanie z pewnym rymującym magiem, na razie mamy zapewnionych tych spotkań pięć.

[Aktualizacja]

Zostało 20 godzin do końca, ale już przebito kwotę 800 tysięcy dolarów. Tym samym pewne jest, że w grze pojawią się towarzysze.

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Wczytywanie...